Odpowiadasz na:
Badania lekarskie do szkoły policealnej

~juliaaaa
Temat dodał(a):
~juliaaaa -
Cześć, zastanawiam się nad zapisaniem się do szkoły policealnej, wymogiem przyjęcia między innymi jest złożenie zaświadczenia lekarskiego. Orientuje się ktoś, czy uzyskanie takiego zaświadczenia jest możliwe tylko u lekarza medycyny pracy czy też u zwykłego lekarza internisty? Oraz czy jest to płatne? Jeżeli tak, to jaki jest koszt?

Piszesz jako

...a zalogowani dostają więcej. lub załóż konto pocztowe Interii

To zajmie tylko chwilę

Aby założyć unikalne konto na Forum, zarejestruj zupełnie darmową pocztę Interia.pl, wybierz nick i ciesz się nowymi nieograniczonymi możliwościami! Ciekawe dyskusje już na Ciebie czekają.Pomoc
4000 znaków do wpisania

Treść

Opisz własne doświadczenia, zadaj pytanie lub podziel się swoimi spostrzeżeniami.Twój wpis będzie ciekawszy, jeśli dodasz do niego zdjęcie i wideo.Odpowiadając w dyskusji, pamiętaj o kulturze wypowiedzi i przestrzeganiu regulaminu Forum.

przepisz kod z obrazka
Gość

Podsumowanie tematu - najnowsze 4 odpowiedzi

INTERIA.PL

Re: Badania lekarskie do szkoły policealnej

Napisał(a): ~grześ -

bardzo ważne jest zaświadczenie o kontakcie z alergenami,np. środkami chemicznymi, zwierzętami, jedzeniem itp.

Napisał(a): ~ravcio91 -

~misiQ hej, ja Ci moge powiedzieć tylko jak to wygląda u mnie w szkole. przy zapisie w sekretariacie dostałam skierowanie na badania do lekarza medycyny pracy i za darmo mogę to zrobić w placówce, którą mi tam polecili. trzeba iść do medycyny pracy, bo oni tam stwierdzą, czy możesz pracować w danym zawodzie i robić praktyki (wpisują tam czynniki szkodliwe, ja mam np kontakt ze zwierzętami). chodzę do centrum edukacji creative w krakowie :)
dokładnie, przeważnie są to rutynowe badania :)

Reklama

Napisał(a): ~oreo -

płatne nie powinno być więc głowa do góry ;)

Napisał(a): ~misiQ -

hej, ja Ci moge powiedzieć tylko jak to wygląda u mnie w szkole. przy zapisie w sekretariacie dostałam skierowanie na badania do lekarza medycyny pracy i za darmo mogę to zrobić w placówce, którą mi tam polecili. trzeba iść do medycyny pracy, bo oni tam stwierdzą, czy możesz pracować w danym zawodzie i robić praktyki (wpisują tam czynniki szkodliwe, ja mam np kontakt ze zwierzętami). chodzę do centrum edukacji creative w krakowie :)

Reklama