42
ppt
Ten temat ma:
  • Wyświetleń1 tys.
  • Odpowiedzi31
  • Ocen na +0
42 ppt ?

Badania na niepłodność (32)

pokaż odpowiedzi chronologicznie | od najwyższej oceny
INTERIA.PL

Reklama

Re: Badania na niepłodność

Napisał(a): gość -

Ja mogę ci tylko powiedzieć, że moim znajomym udało się po 6 latach, ale wcześniej leczyli się bezskutecznie, dopiero jak się dowiedzieli o kodzie metabolicznym to zrobili testy i jakoś im się udało, ale tak dokładnie to nie wiem na czym one polegają. Możne ktoś się znajdzie kto podpowie jak to się robi i gdzie?

Reklama

Z tego co wiem, to w Vimedzie się tym zajmują. Oglądałam program w tv jakiś czas temu i tam właśnie było o tym, że wykluczenie z diety produktów, które nas uczulają może pomóc w zajściu w ciążę (i nie tylko). Często nie wiemy na co jesteśmy uczuleni a od nieleczonego uczulenia robią się stany zapalne i przez to zajście w ciążę jest bardzo utrudnione.

Polega to na tym, że robią dokładne testy z krwii i sprawdzają jak nasze komórki na nie reagują.

Jeśli potrzebujecie dokładnych informacji to myślę, że możecie tam zadzwonić i podpytać co i jak :)

Też słyszałam dobre opinie na temat terapii fenotypowej nie tylko w leczeniu niepłodności ale również w innych schorzeniach. Podobno odpowiednio dobrana dietą można zwalczyć nie biorąc żadnych tabletek wiele chorób. No a jak wiadomo w zdrowym ciele zdrowy duch. Przed poczęciem partnerzy powinni zadbać najpierw o siebie. Dobry lekarz na pewno cos zaradzi. Moim znajomym się udało, więc głowa do góry i próbujcie w tą stronę a badania swoją drogą.

Reklama

Napisał(a): ~nikolina -

Na początek najlepiej umówić się na konsultację ze specjalista do kliniki leczenia niepłodności, jest kilka takich m.in. w Warszawie -https://warsz(...)ian.pl/ i tam dowiedzieć się o szczegóły leczenia. Moim zdaniem nie ma sensu na własną rękę robić kilku czy kilkunastu badań, które mogą okazać się zupełnie nietrafione. Lekarz podpowie wtedy w jakim kierunku należy się badać i w następnym etapie ustali konkretne leczenie. Taka wizyta to ogromny stres, ale nie warto jej odkładać, bo akurat w tym przypadku czas raczej nie działa na korzyść przyszłych rodziców...

Napisał(a): Burza -

Jest to istotne, jak oboje podchodzicie do tematu. Oczywiście mąż może zrobić badanie nasienia, ale warto też zainwestować w dobry komputer cyklu np. Cyclotest MyWay- pomaga on wskazać płodne dni i jest bardzo pomocny w staraniach o dziecko. Serdecznie polecam, u nas się sprawdził.
« Wróć do tematów
Do góry strony: Badania na niepłodność