8
ppt
Ten temat ma:
  • Wyświetleń27
  • Odpowiedzi8
  • Ocen na +0
8 ppt ?

badania profilaktyczne co ile? (9)

pokaż odpowiedzi chronologicznie | od najwyższej oceny
INTERIA.PL

Re: badania profilaktyczne co ile?

Napisał(a): ~qazxsw -

Raz do roku robię dokładne badania profilaktyczne, a co miesiąc robię sobie badania sama w domu. Jakiś czas temu kupiłam Analizator zdrowia biorezonans magnetyczny i teraz na bieżąco wiem co brakuje mojemu organizmowi.

Napisał(a): ~weronikaa -

~qazxsw Raz do roku robię dokładne badania profilaktyczne, a co miesiąc robię sobie badania sama w domu. Jakiś czas temu kupiłam Analizator zdrowia biorezonans magnetyczny i teraz na bieżąco wiem co brakuje mojemu organizmowi.
Również posiadam od 4 miesięcy mam model Quantum D-Basic 8 generacji. urządzenie w dzisiejszych czasach naprawdę bardzo potrzebne. W sumie to dzięki niemu dowiedziałam się że córce 8 letniej brakuje witaminy D dzięki czemu w porę mogłam zareagować.

Reklama

Napisał(a): ~Anita -

U mnie z badaniami to zawsze było tak, że mówiłam o konieczności przebadania. Ale tak schodziło i schodziło, zawsze się zganiało na brak czasu. W końcu stwierdziłam, że trzeba się za siebie wziąć. Zapisałam się w Medicover w Warszawie na screening czyli taki kompleksowy przegląd całego organizmu. W jeden dzień komplet badań plus konsultacje lekarskie. Raport na prawie 40 stron. Tak dokładnie to nigdy wcześniej nie byłam przebadana.

Reklama

Napisał(a): ~julia -

~weronikaa
~qazxsw Raz do roku robię dokładne badania profilaktyczne, a co miesiąc robię sobie badania sama w domu. Jakiś czas temu kupiłam Analizator zdrowia biorezonans magnetyczny i teraz na bieżąco wiem co brakuje mojemu organizmowi.
Również posiadam od 4 miesięcy mam model Quantum D-Basic 8 generacji. urządzenie w dzisiejszych czasach naprawdę bardzo potrzebne. W sumie to dzięki niemu dowiedziałam się że córce 8 letniej brakuje witaminy D dzięki czemu w porę mogłam zareagować.
Może Pani coś więcej powiedzieć na temat tego Analizatora Zdrowia, oraz dać namiary na to urządzenie bo nie mogę znaleźć. ?

Reklama

Napisał(a): ~Zeja -

~weronikaaa Ja zamawiałam z tej stronyhttps://preze(...)czny/23 i polecam bardzo dobrej jakości urządzenia, wykonują skanowanie organizmu i podają wyniki badań. Oczywiście nie zwalnia to nas z wizyty u lekarza:)
Mam taki sprzęt. W przeciwieństwie do urządzeń starszych generacji - tutaj czytnik nie da się oszukać; jeśli dłoń nie przylega idealnie do czytnika - odczyt się zatrzymuje. Warto kupić któryś z nowej generacji z tej strony.

Napisał(a): ~Ola366 -

~Zeja
~weronikaaa Ja zamawiałam z tej stronyhttps://preze(...)czny/23 i polecam bardzo dobrej jakości urządzenia, wykonują skanowanie organizmu i podają wyniki badań. Oczywiście nie zwalnia to nas z wizyty u lekarza:)
Mam taki sprzęt. W przeciwieństwie do urządzeń starszych generacji - tutaj czytnik nie da się oszukać; jeśli dłoń nie przylega idealnie do czytnika - odczyt się zatrzymuje. Warto kupić któryś z nowej generacji z tej strony.
Taki analizator zdrowia warto sobie kupić, sprzęt naprawdę się przydaje, u nas mama używa od dłuższego czasu taki 8 generacji właśnie z tej strony.
« Wróć do tematów
Do góry strony: badania profilaktyczne co ile?