Odpowiadasz na:
Badanie moczu w domu

anhus
Temat dodał(a):
anhus -
witajcie pisze z takim nietypowym problemem. Są jakieś dobre testy do badania moczu w domu? Mój synek ostatnio troche chorował i lekarz zalecił czeste wykonywane moczu..mam daleko do laboaltorium wiec nie jest w stanie tak czesto jezdzic. A juz jakie to mialbybyc test to nie powiedział... podrzuccie jakies informacje. z góry dziekuje

Piszesz jako

...a zalogowani dostają więcej. lub załóż konto pocztowe Interii

To zajmie tylko chwilę

Aby założyć unikalne konto na Forum, zarejestruj zupełnie darmową pocztę Interia.pl, wybierz nick i ciesz się nowymi nieograniczonymi możliwościami! Ciekawe dyskusje już na Ciebie czekają.Pomoc
4000 znaków do wpisania

Treść

Opisz własne doświadczenia, zadaj pytanie lub podziel się swoimi spostrzeżeniami.Twój wpis będzie ciekawszy, jeśli dodasz do niego zdjęcie i wideo.Odpowiadając w dyskusji, pamiętaj o kulturze wypowiedzi i przestrzeganiu regulaminu Forum.

przepisz kod z obrazka
Gość

Podsumowanie tematu - najnowsze 4 odpowiedzi

INTERIA.PL

Re: Badanie moczu w domu

Napisał(a): ~Durba -

Ja korzystam z domowych testów do badania kilku parametrów w moczu m.in. urobilinogen, białko, pH,azotyny krew, ciężar właściwy, ketony, glukoza, bilirubina, leukocyty, kwas askorbinowy.
Paski do badania moczu w domu nadają się do zastosowania u dzieci i dorosłych a także u naszych zwierząt np. psów, kotów.
Polecił mi je mój lekarz pierwszego kontaktu.
Ostatnio kupowałem w firmie http://allchemik.pl/ mają błyskawiczną wysyłkę i towar na stanie

Napisał(a): lethappiness -

Ja zawsze jak mam taką sytuację – źle się czuję, nie mogę wyjść z domu czy coś takiego się dzieje, to zamawiam sobie badanie do domu. Po prostu o umówionej porze dnia przyjeżdża pielęgniarka i zabiera próbki do analizy. Wyniki wysyłają potem na maila. Na terenie Warszawy działa np. MedToDoor i to u nich najczęściej robię badania. Bardzo miłe panie pielęgniarki i wkłucia nic nie bolą :D

Reklama

Napisał(a): Gość -

Ja też ostatnio robiłam, korzystałam z testu Zdrowie Complex z Domowego Laboratorium. Na początku bałam się, że nie będę potrafiła odczytać wyników, ale w instrukcji było wszystko dokładnie opisane ;)

Napisał(a): gość -

ok super, dziękuję, na dniach wykonam te paski urs10, instrukcję tez już przestudiowałam także zobaczymy :)

Reklama