Odpowiadasz na:
bajki dla niemowląt

~babcia Ania
Temat dodał(a):
~babcia Ania -
Drodzy, niedawno urodziła mi się pierwsza wnusia. Spędzam z nią mnóstwo czasu i chciałabym jak najlepiej przysłużyć się jej rozwojowi. Szukam więc, jakie są bajki dla niemowląt, które spełnią ten cel. Taka bajka dla niemowlaka, która nie będzie przesadnie infantylna, możliwa do pojęcia dla dziecka i dająca mu wiedzę o świecie. Jeżeli możecie polecić takie bajki dla niemowląt, to piszcie. Pozdrawiam, babcia Ania

Piszesz jako

...a zalogowani dostają więcej. lub załóż konto pocztowe Interii

To zajmie tylko chwilę

Aby założyć unikalne konto na Forum, zarejestruj zupełnie darmową pocztę Interia.pl, wybierz nick i ciesz się nowymi nieograniczonymi możliwościami! Ciekawe dyskusje już na Ciebie czekają.Pomoc
4000 znaków do wpisania

Treść

Opisz własne doświadczenia, zadaj pytanie lub podziel się swoimi spostrzeżeniami.Twój wpis będzie ciekawszy, jeśli dodasz do niego zdjęcie i wideo.Odpowiadając w dyskusji, pamiętaj o kulturze wypowiedzi i przestrzeganiu regulaminu Forum.

przepisz kod z obrazka
Gość

Podsumowanie tematu - najnowsze 4 odpowiedzi

INTERIA.PL

Re: bajki dla niemowląt

Napisał(a): ~doof -

Dobrze, żeby w bajkach było sporo obrazków i odgłosów przyrody do naśladowania. A ile przy tym zabawy :D

Re: bajki dla niemowląt

Napisał(a): ~WZWZ -

~Mały Niemowlęta, a potem dzieci, powinny przyzwyczajać się do normalnego życia. Opowiadaj mu o swoich przygodach, o swojej pracy, zainteresowaniach. Pomoże to w przyszłym życiu bardziej, niż typowe bajki.
No proszę, mały a jaki mądry i logiczny :))

Reklama

Re: bajki dla niemowląt

Napisał(a): ~Sama -

Polecam serię o misiu-tulisiu - na pewno przypadnie dziecku do gustu.

Re: bajki dla niemowląt

Napisał(a): ~Mały -

Niemowlęta, a potem dzieci, powinny przyzwyczajać się do normalnego życia. Opowiadaj mu o swoich przygodach, o swojej pracy, zainteresowaniach. Pomoże to w przyszłym życiu bardziej, niż typowe bajki.

Reklama