668
ppt
Ten temat ma:
  • Wyświetleń57 tys.
  • Odpowiedzi56
  • Ocen na +146
668 ppt ?

banalny sposób na pozbycie się pleśni z łazienki! (57)

pokaż odpowiedzi chronologicznie | od najwyższej oceny

banalny sposób na pozbycie się pleśni z łazienki!

Napisał(a): Gość -

Masz dość brzydkich, czarnych plam pleśni w zakamarkach łazienki, np. przy wannie? Teraz jest czas świątecznych porządków, więc chcę podzielić się z wami banalnym sposobem na pozbycie się pleśni. Sposób wypróbowany przeze mnie wielokrotnie i mogę całym sercem wam go polecić. Wystarczy, że płatki kosmetyczne albo watę nasączysz środkiem wybielającym, zrobisz z nich ruloniki i ułożysz je w zabrudzonych miejscach, rano twoja łazienka będzie lśnić czystością! Może macie jakieś inne sposoby na pozbycie się pleśni z łazienki? Podzielcie się :)
INTERIA.PL

Reklama

Re: banalny sposób na pozbycie się pleśni z łazienki!

Napisał(a): ~Monia -

juleczka10 hm.. to faktycznie dziwne..może masz złą wentylację czy coś..no,ale faktycznie żeby powstał czarny nalot pleśni to chyba spoooooro czasu musi upłynąć..?
Właśnie i.......jak do tego dopuścić, trzeba być mistrzem... hahaha

Reklama

Napisał(a): 95maagdaa -

juleczka10 hm.. to faktycznie dziwne..może masz złą wentylację czy coś..no,ale faktycznie żeby powstał czarny nalot pleśni to chyba spoooooro czasu musi upłynąć..?
Wcale nie tak sporo. Też myłam łazienkę co tydzień i pojawiły mi się czarne naloty w rogach wanny. Nie wiem dlaczego, chyba mam słabą wentylację w łazience.

Napisał(a): Gość -

Dobra dobra, ale szybkie sposoby nie usuwają przyczyny powstawania grzyba. Jak masz go na fugach to wcześniej czy później pojawi się też pod sufitem. Lepiej zadbać o dobrą wentylację w łazience i profilaktycznie docieplić ściany, najlepiej jakąś masa termoizolacyjną ze składnikiem grzybobójczym (np. bloktherm in)

Reklama

Napisał(a): ~alicja -

~iwa ja tam wole zapobiegac niz walczyc. myje łazienke raz w tyg.i nie mam problemu. zastanawiam sie ile trzeba nie sprzatac łazienki zeby wyszła plesc.
Problem pleśni to nie kwestia sprzątania, ale prawidłowej wentylacji. Również sprzątam łazienkę raz w tygodniu, po prysznicu wycieram brodzik do sucha, a i tak jest pleśń z powodu braku wentylatora w łazience. Dlatego raz na jakiś czas niezbędne jest użycie profesjonalnego środka, np. Anty-grzyb marki Primacol.

Napisał(a): juleczka10 -

carbonaut
~iwa ja tam wole zapobiegac niz walczyc. myje łazienke raz w tyg.i nie mam problemu. zastanawiam sie ile trzeba nie sprzatac łazienki zeby wyszła plesc.
Wystarczy sprzątać na bierząco z użyciem srodków wybielających NP domestosu.
. Jestem podobnego zdania- wystarczy na bieżąco sprzątać np.z użyciem domestosa. 1,5 roku mieszkalam w starej kamienicy z łazienką bez wontylacji ( 2,5 / 1,5 m.).i nie mialam pleśni..raz zachowałam i nie sprzątałam prawie 3 tyg. i faktycznie w niektórych miejscach ZACZÁŁ pojawiać się czarny nalot. Ale nigdy , przenigdy nie uwierzę, że w ciągu paru dni potrafi się pojawić czarny nalot..sory- takie bajki to nie dla mnie :-)

Napisał(a): juleczka10 -

juleczka10
carbonaut
Wystarczy sprzątać na bierząco z użyciem srodków wybielających NP domestosu.
. Jestem podobnego zdania- wystarczy na bieżąco sprzątać np.z użyciem domestosa. 1,5 roku mieszkalam w starej kamienicy z łazienką bez wontylacji ( 2,5 / 1,5 m.).i nie mialam pleśni..raz zachorowałam i nie sprzątałam prawie 3 tyg. i faktycznie w niektórych miejscach ZACZÁŁ pojawiać się czarny nalot. Ale nigdy , przenigdy nie uwierzę, że w ciągu paru dni potrafi się pojawić czarny nalot..sory- takie bajki to nie dla mnie :-)

Napisał(a): gość -

mieszkanie nad piwnicą w mrówkowcu to sobie możesz myć nawet codziennie, aż łapy pracowite odpadną.Mam porównanie jaka jest różnica w komforcie mieszkania na wysokich kondygnacjach a na parterze :/ Jedyna zaleta to, że nie jesteśmy skazani na windy.Ale to wątpliwa korzyść. Wesołych świąt i namoczę jednak te waciki domestosem; może być?
« Wróć do tematów
Do góry strony: banalny sposób na pozbycie się pleśni z łazienki!