47 tys.
ppt
Ten temat ma:
  • Wyświetleń340 tys.
  • Odpowiedzi44 tys.
  • Ocen na +559
47 tys. ppt ?

Bardzo dziwne MIASTO ;))))) (44369)

pokaż odpowiedzi chronologicznie | od najwyższej oceny
INTERIA.PL

Re: Bardzo dziwne MIASTO ;)))))

Napisał(a): Gość -

Witam bardzo serdecznie wszystkich odwiedzających nasze miasto.
Kolejno :
Alidę, która zwykle przychodzi wieczorową porą i mijamy się, a szkoda;-**
Blendera, którego już tu dawno nie było, nawet zastanawiałam się czy zapomniał o nas:))
Miszkę, który nawet z lasu daje znać, że jest i że o nas pamięta;-*
Kinię,jak zwykle na posterunku z pięknymi wklejkami;-*

Miałam jeszcze zostać do jutra, ale pogoniły mnie meszki, tak upierdliwe i w takich ilościach, że wolałam się ewakuować,mam wyjątkowe uczulenie na te paskudztwa, już nie wspomnę, że jestem
tak podziobana, po prostu jak z wiatrówką dziecięcą;))Śliczności...Tylko patrzeć jak pies ze wstrętem pysk będzie odwracał:))))
Mam nadzieję, że do poniedziałku mi zejdą te kropki, bo jak ja się ludziom na oczy pokażę ....

Reklama

Napisał(a): Eluska -

taka refleksja na dzis:))
Załączniki:

Reklama

Napisał(a): Eluska -

kilka kwiatków z parkowego skweru..
Załączniki:

Reklama

Przed chwilą usłyszałam, ze nadciągają burze...Hmm, zastanawiam się co gorsze: meszki czy burze.Jak burze to pojadę tam gdzie meszki, trudno, jedno więcej ukąszenie..przynajmniej tam są ludzie, których lubię, a ci znają tę moją fobię burzowa;))

Oglądałam teraz filmik z końmi. Cóż, to zawsze będzie tylko moim marzeniem, kocham te piękne
zwierzęta, a jednocześnie tak bardzo się ich boję.

Napisał(a): mrruuu -

Dusia30 Przed chwilą usłyszałam, ze nadciągają burze...Hmm, zastanawiam się co gorsze: meszki czy burze.Jak burze to pojadę tam gdzie meszki, trudno, jedno więcej ukąszenie..przynajmniej tam są ludzie, których lubię, a ci znają tę moją fobię burzowa;))

Oglądałam teraz filmik z końmi. Cóż, to zawsze będzie tylko moim marzeniem, kocham te piękne
Burze lepsze.
Oczyszczają atmosferę - i pomimo grozy i potęgi natury najczęściej są tylko spektaklem "światło i dźwięk".
Meszki są upierdliwe.
Konie są piękne prawie jak koty ;-)

mrruuu
Dusia30 Przed chwilą usłyszałam, ze nadciągają burze...Hmm, zastanawiam się co gorsze: meszki czy burze.Jak burze to pojadę tam gdzie meszki, trudno, jedno więcej ukąszenie..przynajmniej tam są ludzie, których lubię, a ci znają tę moją fobię burzowa;))

Burze lepsze.
Oczyszczają atmosferę - i pomimo grozy i potęgi natury najczęściej są tylko spektaklem "światło i dźwięk".
Meszki są upierdliwe.
Konie są piękne prawie jak koty ;-)
Jeszcze zdążyłam> Witaj Piękny Kocie:-*
Podjęłam decyzję, jadę tam gdzie będę czuła się pewniej. Sam Wiesz jak to jest-wybieram mniejsze zło. Jeden pryszcz więcej, czy mniej, ale spokojniejsze serce:))

Napisał(a): misza55 -

Dzisiaj nuż nawet przeczytać książkę co wpadła mnie w ręce, staram się nie nudzić )))
Miłego wieczoru życzę :-))
« Wróć do tematów
Użytkownicy poszukiwali
  • forum.interia.pl/bardzo-dziwne-miasto--tematy/odpowiedz,did,2362950
  • Bardzo dziwne
Do góry strony: Bardzo dziwne MIASTO ;)))))