47 tys.
ppt
Ten temat ma:
  • Wyświetleń340 tys.
  • Odpowiedzi44 tys.
  • Ocen na +559
47 tys. ppt ?

Bardzo dziwne MIASTO ;))))) (44369)

pokaż odpowiedzi chronologicznie | od najwyższej oceny
INTERIA.PL

Re: Bardzo dziwne MIASTO ;)))))

Napisał(a): Blandare51 -

Blandare51
Blandare51
Dusia31 Zastanawiam się, czy nasze Dziwne Miasto przetrwa to straszne zamieszanie???
Jakie zamieszanie?
Aaaaaa.. teraz widze co jest powodem... Ci najlepsi informatycy w swiecie!
.... Nnnno! Uporali sie!

Reklama

Dusia31
Blandare51
Blandare51
Blandare51
Dusia31 Zastanawiam się, czy nasze Dziwne Miasto przetrwa to straszne zamieszanie???
Jakie zamieszanie?
.... Nnnno! Uporali sie!
Częściowo:)))
... a czesc z ktora sie nie uporali?

Reklama

Napisał(a): Dusia31 -

Blandare51
Dusia31
Blandare51
Blandare51
Blandare51
Jakie zamieszanie?
.... Nnnno! Uporali sie!
Częściowo:)))
... a czesc z ktora sie nie uporali?
Ważne , że przynajmniej tyle:))

Napisał(a): lusi50 -

Witam Mieszkańców Dziwnego Miasta :) Jak obiecałam , jestem i rozglądam sie po Dziwnym Mieście . Mam wrażenie ,że jest jeszcze bardziej dziwne niż było ...Zwłaszcza ta agresja mnie zadziwia .....ech Zostawmy to ..... Nie mogę dodać żadnego obrazka , dziwne, bo kiedyś robiłam to bez problemu :/ Jak to teraz działa ? Czy ktoś może mnie oświecić w tym temacie ? ;) Póki co "przywitanka" muzyczna ;) Fajne chociaż po Niemiecku :))) Pani z duetu to jedna z rodzeństwa z zespołu Kelly Family

Reklama

Witaj Lusieńko, ten dzisiejszy dzień dał wszystkim w kość.Mam tylko nadzieję, że idzie ku lepszemu i nam naszego "patrona" miasta oddadzą.
Ja wklejać, jak Wiesz nie umiem, ale Miszka robi to świetnie, tyle, że teraz zająl się poważną
literaturą i nie dysponuje tak czasem jak kiedyś;))
Ale wraca tu, to z cała pewnością Ci pomoże, komu jak komu, ale naszej Lusi:-*****

Strasznie mi brakuje awatara Kanibala, założyciela tego wątku. Dlaczego akurat jego awatar zniknął. Był tu od czterech lat. Zawsze miałam nadzieję, że się tutaj pojawi i trochę rozweseli
nasze grono znajomych.
Ja wiem, wszystko się zmienia, my też, ale czy nie może się to dziać powolutku, tak żebyśmy
aż tak bardzo nie odczuli zmian....Żeby nie było zbyt nostalgicznie, nareszcie mam taką pogodę
jaką lubię. Jest ciepło, od czasu do czasu pokapie z nieba i niech kapie, a nawet leje, brak wody
odczuwają rośliny, u mnie trawa zielona, ale ją zraszam dwa razy dziennie, jednak pozostałe,
gdzie woda nie dochodzi, targam wiadra w wodą...
Coś mi się zdaje, że Miszka tak się przejął twórczością literacką, że na odwiedzenie wątku już
czasu nie ma, ani głowy.Pociesza mnie tylko fakt, że jest początek i zawsze zakończenie,
wcześniej czy później ;))

Dusia31 Strasznie mi brakuje awatara Kanibala, założyciela tego wątku. Dlaczego akurat jego awatar zniknął. Był tu od czterech lat. Zawsze miałam nadzieję, że się tutaj pojawi i trochę rozweseli
nasze grono znajomych.
Ja wiem, wszystko się zmienia, my też, ale czy nie może się to dziać powolutku, tak żebyśmy
aż tak bardzo nie odczuli zmian....Żeby nie było zbyt nostalgicznie, nareszcie mam taką pogodę
jaką lubię. Jest ciepło, od czasu do czasu pokapie z nieba i niech kapie, a nawet leje, brak wody
odczuwają rośliny, u mnie trawa zielona, ale ją zraszam dwa razy dziennie, jednak pozostałe,
gdzie woda nie dochodzi, targam wiadra w wodą...
Coś mi się zdaje, że Miszka tak się przejął twórczością literacką, że na odwiedzenie wątku już
czasu nie ma, ani głowy.Pociesza mnie tylko fakt, że jest początek i zawsze zakończenie,
wcześniej czy później ;))
...a to nie byla podobizna jego?:

Załączniki:

Napisał(a): misza55 -

lusi50 Witam Mieszkańców Dziwnego Miasta :) Jak obiecałam , jestem i rozglądam sie po Dziwnym Mieście . Mam wrażenie ,że jest jeszcze bardziej dziwne niż było ...Zwłaszcza ta agresja mnie zadziwia .....ech Zostawmy to ..... Nie mogę dodać żadnego obrazka , dziwne, bo kiedyś robiłam to bez problemu :/ Jak to teraz działa ? Czy ktoś może mnie oświecić w tym temacie ? ;) Póki co "przywitanka" muzyczna ;) Fajne chociaż po Niemiecku :))) Pani z duetu to jedna z rodzeństwa z zespołu Kelly Family [video]https://www.youtube.com[/video]
Witaj Lusi :)))
Ja też nie mogłem dodać obrazka ze swoich zbiorów na dysku, nie wiem tylko dla czego, jednak znalazłem rozwiązanie i jak to robię dodaję metodą "kopiuj - wklej" i jakoś to wychodzi :)))
Może trzeba się trochę po wylegiwać :)))
« Wróć do tematów
Użytkownicy poszukiwali
  • forum.interia.pl/bardzo-dziwne-miasto--tematy/odpowiedz,did,2362950
  • Bardzo dziwne
Do góry strony: Bardzo dziwne MIASTO ;)))))