47 tys.
ppt
Ten temat ma:
  • Wyświetleń340 tys.
  • Odpowiedzi44 tys.
  • Ocen na +559
47 tys. ppt ?

Bardzo dziwne MIASTO ;))))) (44369)

pokaż odpowiedzi chronologicznie | od najwyższej oceny
INTERIA.PL

Reklama

Reklama

Reklama

Re: Bardzo dziwne MIASTO ;)))))

Napisał(a): misza55 -

Wpadłem na chwilę tylko się przywitać i tak też robię ....
Witam wszystkich i miłego dnia życzę :))))
Rozejrzę się tylko i spadam ....

Napisał(a): lusi50 -

Dusia31 Witaj Lusieńko, ten dzisiejszy dzień dał wszystkim w kość.Mam tylko nadzieję, że idzie ku lepszemu i nam naszego "patrona" miasta oddadzą.
Ja wklejać, jak Wiesz nie umiem, ale Miszka robi to świetnie, tyle, że teraz zająl się poważną
literaturą i nie dysponuje tak czasem jak kiedyś;))
Ale wraca tu, to z cała pewnością Ci pomoże, komu jak komu, ale naszej Lusi:-*****
Witaj Dusiu :*** Witajcie Mieszkańcy Dziwnego Miasta :) Zauważyłam, że wrócił Awatar Kanibala wiec pewnie humor się Ci poprawił Dusia ;) Dzisiaj przeglądam moich znajomych i ze smutkiem muszę stwierdzić ,że praktycznie wszyscy na forum już nie zaglądają od dłuższego czasu ... Szkoda . Bez Dinga, czuje sie tu jak "ślepiec" nie wiem gdzie, co jest, masakra jakaś !! Maja zamiar coś z tym zrobić czy nie ? Co do wklejania to już przeczytałam co Misza napisał i zaraz wypróbuje tą nową "technologie" dodawania obrazków i zdjęć zobaczymy czy mi sie uda ;) Miłego wszystkim bez wyjątku
Załączniki:

Napisał(a): misza55 -

Witam wszystkich i życzę miłego popołudnia :)))
Nie wiem jak jest gdzie indziej ale u mnie dzień się zaczął deszczowo. myślałem że będzie jak wczoraj i wypogodzi się, jednak byłem w wielkim błędzie...
Powiem więcej nawet była burza z piorunami.
Szczęście ze nie trwała długo, trzeba jednak powiedzieć że zmieniło się trochę powietrze, zrobiło się tak rześko :))

Napisał(a): Blandare51 -

Mam do pomalowania rampe, ktora zaczalem robic przed wyjazdem do Azji... a tu pada ciagle pada... i wieje i jest burzowato..... Psa trudno na dwor wygonic, wiec siedze sobie w domu i laze troche po forum... po kuchni.... W czasie deszczu.....
Załączniki:
« Wróć do tematów
Użytkownicy poszukiwali
  • forum.interia.pl/bardzo-dziwne-miasto--tematy/odpowiedz,did,2362950
  • Bardzo dziwne
Do góry strony: Bardzo dziwne MIASTO ;)))))