28
ppt
Ten temat ma:
  • Wyświetleń158
  • Odpowiedzi18
  • Ocen na +33
28 ppt ?

Bardzo mnie ten post rozśmieszył:-) (19)

pokaż odpowiedzi chronologicznie | od najwyższej oceny
INTERIA.PL

Re: Bardzo mnie ten post rozśmieszył:-)

Napisał(a): ~gość -

Dobrawa1 Pan ..Kiedy
"PiS ma nadzieję, że pi wyjściu z Unii Europejskiej, będzie mógł mordować i trzymać niewiernych więzieniach."

:-))))))))

"W chwili obecnej kobiety już mają prawa zbliżone kobiet w krajach islamskich. "
nie może być już w czadorach chodzą ?

Reklama

Napisał(a): ~samiec -

Dobrawa1 Pan ..Kiedy
"PiS ma nadzieję, że pi wyjściu z Unii Europejskiej, będzie mógł mordować i trzymać niewiernych więzieniach."

"W chwili obecnej kobiety już mają prawa zbliżone kobiet w krajach islamskich. "
Podoba ci się prawda! Bojownicy Kaczyńskiego atakują protestujących gazem, pałkami metalowymi, przy udziale policji. Relacjonują i pokazują dziennikarze. Dodatkowo babciu katolicka, udział w pacyfilacji kobiet bierze Żandarmeria Wojskowa, lub oddziały OTK w przebraniu. Policjant złamał legitymację posłance opozycji, a poseł Czarzasty został popychany przez policjantów przed Sejmem. Podoba ci się to babciu?

Na wszystko przyjdzie i czas i winni odpowiedzą za swoje czyny. A teraz pampers, palcówka i spanie.

Napisał(a): Dobrawa1 -

~samiec
Dobrawa1 Pan ..Kiedy

Podoba ci się prawda! Bojownicy Kaczyńskiego atakują protestujących gazem, pałkami metalowymi, przy udziale policji. Relacjonują i pokazują dziennikarze. Dodatkowo babciu katolicka, udział w pacyfilacji kobiet bierze Żandarmeria Wojskowa, lub oddziały OTK w przebraniu. Policjant złamał legitymację posłance opozycji, a poseł Czarzasty został popychany przez policjantów przed Sejmem. Podoba ci się to babciu?

Na wszystko przyjdzie i czas i winni odpowiedzą za swoje czyny. A teraz pampers, palcówka i spanie.
Teraz samiec?:-))))))) Już się sam nie wiesz, jak podpisać.
Może o tym napisz.
"Berlińska policja użyła w środę (18 listopada) armatek wodnych i gazu pieprzowego do rozpędzenia demonstrantów."

Czytaj więcej nahttps://wydar(...)=chrome

Załączniki:

Reklama

Perełko PiS i zdemoralizowanego kleru, czy jesteś na miejscu i przeliczyłaś policjantów i dlatego kwestionujesz? A jeśli nie to spadaj! Dane reżimu PiS z TVP PiS mnie nie interesują. Tam prezesem jest katolicki rozwodnik, który wraz ze swoją żoną rozwódką, a żeby było weselej to rozwódka założyła temat, w którym broni PiSu. Zabawne.

~gość Perełko PiS i zdemoralizowanego kleru, czy jesteś na miejscu i przeliczyłaś policjantów i dlatego kwestionujesz? A jeśli nie to spadaj! Dane reżimu PiS z TVP PiS mnie nie interesują. Tam prezesem jest katolicki rozwodnik, który wraz ze swoją żoną rozwódką, a żeby było weselej to rozwódka założyła temat, w którym broni PiSu. Zabawne.
"Obserwatorzy wydarzeń mówią o "niezwykle agresywnym nastroju" wśród demonstrantów.

Jak informuje agencja dpa, demonstranci nadal stawiają opór policji.

W akcję zaangażowanych jest 2200 funkcjonariuszy policji z Berlina i dziewięciu innych państw związkowych oraz policji federalnej."

Czytaj więcej nahttps://wydar(...)=chrome

:-)
Proszę opuścić wątek.!

Reklama

~gość Perełko PiS i zdemoralizowanego kleru, czy jesteś na miejscu i przeliczyłaś policjantów i dlatego kwestionujesz? A jeśli nie to spadaj! Dane reżimu PiS z TVP PiS mnie nie interesują. Tam prezesem jest katolicki rozwodnik, który wraz ze swoją żoną rozwódką, a żeby było weselej to rozwódka założyła temat, w którym broni PiSu. Zabawne.
Proszę bez personalnych wycieczek.

~samiec
Dobrawa1 Pan ..Kiedy

Bucek a ty nie powinieneś się przebrać teraz za Anetkę i pojechać na te protesty kobiet?
Mógłbyś być w pierwszym rzędzie, jeszcze byłbyś w swojej ukochanej i najcudowniejszej stacji TVN? Rozważ, to dobra opcja dla ciebie.

Dobrawa1 Jakim prawem policja niemiecka bije ludność. I gdzie jest Bruksela.? Jak to się ma do praworządności?

Czy to, że w Niemczech policja bije ludzi upoważnia PiS i damskiego boksera Kaczyńskiego do bicia kobiet. Polskie kobiety nie są agresywne. Nie znam sprawy w Niemczech i jutro się dowiemy, co było przyczyną.

Proszę nie opuszczać majtek, lub wątku!

Dobrawa1
Proszę bez personalnych wycieczek.
Ktoś tu zaczął personslne wycieczki. Chyba fundamentalistka dobrawa. Nie życzę sobie babciu być nazywany bucem. Nie zbyt to miłe prawda?

~gość

Czy to, że w Niemczech policja bije ludzi upoważnia PiS i damskiego boksera Kaczyńskiego do bicia kobiet. Polskie kobiety nie są agresywne. Nie znam sprawy w Niemczech i jutro się dowiemy, co było przyczyną.

Łamanie praworządności w Niemczech, zabrać im fundusze unijne!

« Wróć do tematów
Do góry strony: Bardzo mnie ten post rozśmieszył:-)