5
ppt
Ten temat ma:
  • Wyświetleń176
  • Odpowiedzi3
  • Ocen na +1
5 ppt ?

BARDZO PROSZĘ O BLOKADĘ UŻYTKOWNIKA PISZĄCEGO Z GOŚCIA (4)

pokaż odpowiedzi chronologicznie | od najwyższej oceny

BARDZO PROSZĘ O BLOKADĘ UŻYTKOWNIKA PISZĄCEGO Z GOŚCIA

Napisał(a): Gość -

Szanowna Administracjo już przestałem pisać na forum, ponieważ jestem przedmiotem pisowskiego hejtu. Pomimo tego, iż nie piszę nadal pisane są pomówienia, hejt i tematy personalne. Oto jeden z nich napisany w niedzielę 21 czerwca 2020 o godz 21.59 z gościa pt,, Czy to tylko ja mam wrażenie, że Fon Forman....? W treści tematu oczywiście poniżanie, hejt i pomówienia, że jestem Fon Formanem. W innym temacie użytkownika,, com", w temacie pt,, Cała prawda o obniżeniu wieku emerytalnego i emeryturach" z dnia 21czerwca 2020 godz 22:09 - Dobrawa1 pisze,, To pisanie mi Fon Formana przypomina, poniżej z gościa,, bo to on"-,, To Fon Forman (buc) na 100%. Dalej dalsze pomawianie.

[wpis edytowany przez Administrację z powodu obecności pomówień]

Pozdrawiam. buc1. 22 czerwiec 2020.
INTERIA.PL

Re: BARDZO PROSZĘ O BLOKADĘ UŻYTKOWNIKA PISZĄCEGO Z GOŚCIA

Napisał(a): Admminka -

Szanowny buc1,

gość, który pisał wspomniane słowa, został zablokowany.

Przypominam jednocześnie, że Dział DoAdmina nie służy personalnym przepychankom ani pomówieniom, a tego typu treści będą z niego usuwane.

W Dziale DoAdmina wystarczy zgłosić problem, Administracja dopasuje do niego odpowiednie rozwiązania.

Pozdrawiam,
Admminka

Napisał(a): Dobrawa1 -

Oczekuję PRZEPROSIN od użytkownika buc1 za te ciągłe, powtarzające się pomówienia kierowane w moim kierunku. Tobie pomówienia (gości, innych użytkowników) przykrość sprawiają, ale zauważ, że mnie również, ale twoje pomówienia. I za te pomówienia nie ponosisz żadnej odpowiedzialności, gdy innych zbanowania oczekujesz.
Administracji..DZIĘKUJĘ.

Reklama

Napisał(a): Gość -

Admminka Szanowny buc1,

gość, który pisał wspomniane słowa, został zablokowany.

Przypominam jednocześnie, że Dział DoAdmina nie służy personalnym przepychankom ani pomówieniom, a tego typu treści będą z niego usuwane.

W Dziale DoAdmina wystarczy zgłosić problem, Administracja dopasuje do niego odpowiednie rozwiązania.

Pozdrawiam,
Admminka
Za pomoc dziękuję bardzo. Pani Admin przepraszam, że wdałem się w konwersację, ale przeciwko mnie zostały wyciągnięte działa, po prostu się broniłem. Dziękuję i pozdrawiam.
« Wróć do tematów
Do góry strony: BARDZO PROSZĘ O BLOKADĘ UŻYTKOWNIKA PISZĄCEGO Z GOŚCIA