Bareja na rzeszowskim lotnisku! (26)

Bareja na rzeszowskim lotnisku!

Temat dotyczy artykułu: Bareja na rzeszowskim lotnisku!

Obsługa pasażerów w porcie lotniczym przypomina sceny z kultowego filmu "Miś". Dziki tłum kłębiący się w hali odlotów i brak jakiejkolwiek informacji o przylatujących i odlatujących samolotach.

Komentarze (26)

Dodaj komentarz

ggg

Napisał(a): ~zły -

jeśli naprawde myslisz że Rzeszów to wieś powinieneś jak najszybciej przyjechać poczujesz sie tam jak w Las Vegas i bardzo mocno zdziwisz bo wsiun jesteś!!!
Odpowiedź (0)

"I TEN MILY PAN W OKOLARKACH I Z BRODKA ..."

Napisał(a): ~MATI -

CIEKAWE CZY TA MEDA TAM JESZCZE PRACUJE, JEST MILY I KULTUURALNY JAK PANI Z MIESNEGO W 1985
KILKA RAZY LATALEM Z TEGO LOTNISKA I TEN KOLES WRYL MI SIE W PAMIEC JAKO BURAK KTOREMU SIE WYDAJE ZE POZJADAL WSZYSTKIE ROZUMY A KLIENCI TO BYDLO
PROSTAK CHAM I JESLI TO CZYTA TO - PAMIETASZ JAK SIE ZASLANIALES CELNIKAMI JAK NAM SIE SAMOLOT DO STANSTED SPOZNIAL, BYL ODWOLYWANY, MIAL PRZYLECIEC DO KATOWIC POTEM WKONCU PRZYLECIAL
MAM NADZIEJE ZE SE KIEDYS W RZESZOWIE NA MIESCIE SPOTKAMY
Odpowiedź (0)

foto

Napisał(a): ~fotoamator -

popieram ten temat na całej linii
Kiedyś sprawdziłem godziny przylotów i odlotów samolotów na tym lotnisku, bo chciałem zrobić zdjęcia (w ciągu godziny miały przylecieć 3 samoloty i jeden odlecieć). Jak przyjechałem na miejsce 20 minut wcześniej, wyczekałem ponad 1,5 godziny i żaden samolot się nie pojawił :/
Czy to normalne w XXI wieku ?
Później celowo wstąpiłem do portu lotniczego aby sprawdzić plan przylotów i odlotów, moim oczom ukazał się brak takiego rozkładu :o
To lotnisko chyba się zatrzymało w czasach PRL-owskich :/
I jak Oni chcą mieć więcej pasażerów jak nie potrafią rozkładu lotów nawet na lotniku wywiesić (nie mówiąc o stronie internetowej, w której baza informacyjna niby była uzupełniona dzień wcześniej :D ).
Wstyd
Odpowiedź (0)

Pastwisko Rzeszów!

Napisał(a): ~POpaprany -

Odpowiedź (0)

no comment

Napisał(a): ~lolek -

sala przylotów na Jasionce taką samą można znaleść w środkowej amazonii a oczekujący na przylatujących stoją i marzną jak skazańcy no i do tego super obsluga a każdy przylatujący jest traktowany jak potencjalny terrorysta z alkaidy
Odpowiedź (0)

sam jestes bareja

Napisał(a): ~sam jestes bareja -

tak wlasnie dba stolica o regiony wschodnie,i co wy na to?najlepiej krytykowac i nic nie robic;)smiesznie sa niektorzy.to co mają zrobic na tym lotmisku?jak warszawka uprzyksza tylko zycie a nic nie pomaga.mają pasazerów poprosic?
Odpowiedź (0)

rada

Napisał(a): ~przeadamo -

tych z PPLu powinno się prać po głowach i patrzeć czy równo puchnie
Odpowiedź (0)

NIE LOTNISKO A PASTWISKO

Napisał(a): ~HUBERT -

Latam z tego lotniska poniewaz mieszkam w Rzeszowie- porażka, jest to zapasowe lotnisko dla Krakowa a wygląda jak buda z piwem. Zona na mnie czekała na polu pod parasolem z piwem- AFRYKA.
Odpowiedź (0)

Tu się nie ma co śmiać

Napisał(a): ~ANIA -

Rzeszów to super miasto rozwija i rozrasta w tępie błyskawicznym jest tam naprawde piękie i gnyby lotnisko było w należytym standardzie to było by cudownie ale nie ma się co śmias tylko dążyć do tego żeby POLSKA sie rozwijała a POLSKA nie kończy się tam gdzie kończy się WARSZAWA a tak niestety wielu osobą się wydaje a ta smutne bardzo
Odpowiedź (0)
Dodaj komentarz