Komentarze (14)

Dodaj komentarz

Napisał(a): ~jadę z PL -

KAŻDEMU TEORETYKOWI ZAPATRZONEMU W ARTYKUŁY INTERNETOWE I ZŁOTE PORADY "FACHOWCÓW" OD BIZNESU SZCZERZE POLECAM OTWARCIE DZIAŁALNOŚCI GOSPODARCZEJ W POLSCE. NIE ŻEBYM ŹLE KOMUŚ ŻYCZYŁ, PO PROSTU TO NAJLEPSZA METODA ABY SAMEMU NA WŁASNEJ SKÓRZE PRZEKONAĆ SIĘ JAKA JEST RZECZYWISTA KONDYCJA NASZEJ GOSPODARKI I JAKA JEST OBECNIE ZAMOŻNOŚĆ WIĘKSZOŚCI POLAKÓW . TO MOŻE BYĆ SZOK DLA NIEKTÓRYCH ENTUZJASTÓW WŁASNEGO BIZNESU. POWODZENIA ŻYCZĘ
Odpowiedzi (1)

Napisał(a): ~greg -

Dochodowego w ogóle nie powinno być. Czemu mamy być karani za to, że pracujemy? Bezrobotni dostają kasę i są w ten sposób nagradzani za swe lenistwo, a robotni łożą na nich, płacąc podatki...
Odpowiedź (0)

Napisał(a): ~Kris -

Spóźniłem się z zawieszeniem działalności w tym roku w styczniu o jeden dzień. Nowy rok wypadał w niedziele. 2 stycznia zawieszenie powoduje opłatę składek ZUS za cały miesiąc styczeń. Jest to chore!
Odpowiedź (0)

Napisał(a): ~olo -

CHcesz miec klopoty zaloz dzialalnosc gospodarcza...
Odpowiedzi (1)

Napisał(a): ~bob budowniczy -

A ja po 26 latach użerania sie z kontrahentami ,którym co miesiąc musiałem kasę z gardła wyryrwać zawiesiłem działanośc ,otworzyłem działalnośc w Niemczech . Robię to samo co w Polsce, tytlko za 3 razy większe pieniądze. Jednie czego zaluje, to tego ,że nie podjalem tego kroku predzej. Może mialem nadzieję, ze Polska jednak kiedys bedzie normalna. Myliłem się, ale na szczęście naprawiłem swój bład. Nalezy tu dodać ,że otworzenie firmy w niemczech jest banalnie proste i kosztuje 26 euro,jednak znajomośc języka to podstawa o czy m wielu zapomina. Bez jezyka najlepszy fachowiec polegnie
Odpowiedzi (3)

Napisał(a): ~Polak -

Możnowładcy muszą się nachapć i ustawić swoje rodziny bo za 4 lata może przyjść inna partia. I tak doją nas doją i doją a końca nie widać ...
Odpowiedź (0)

Napisał(a): ~firma -

PiS znów naprawia komunistyczne przepisy. A powinno być tak. Masz dochody to płacisz podatki .Nie masz dochodów to nic nie płacisz.. Złodziejski kraik.
Odpowiedź (0)

Napisał(a): ~olalala -

Czy może się wypowiedzieć ktoś bardziej obeznany w temacie niż ja? Taka sytuacja: prowadzę działalność gospodarczą i mam podpisaną umowę z kontrahentem (umowa o współpracy, nie mylić z pracowniczą!). Umowa czasowa, na rok. W wakacje zawiesiłam dzialalność, wiadomo - sezon ogórkowy, niewiele się dzieje, kontrahent tez na wakacjach - nie potrzebuje moich usług. Ponieważ umowa jest długoterminowa to nie wypowiadałam jej bo wiadomo że po wakacjach wszystko wróci do normy tzn. będziemy dalej współpracować. Jednakże przy kontroli ze Skarbówki pańcia czepiiła się że takie zawieszenie to nie jest zawieszenie bo ta umowa obowiązywała i przed zawieszeniem powinnam ją wypowiedzieć. Czy może się tu wypowiedzieć ktoś kompetentny? Miała rację czy nie? Dla mnie osobiście umowa ta podlega pod "zabezpieczenie źródła przychodu" ale wiadomo że w tym kraju obywatel nigdy nie ma racji i co powie jakaś urzędnicza krowa to jest święte. Pozdrawiam
Odpowiedź (0)

Napisał(a): ~... -

Socjalizm nadal dzielnie walczy z problemami nieznanymi w innych systemach...
Odpowiedź (0)
Dodaj komentarz