550
ppt
Ten temat ma:
  • Wyświetleń20 tys.
  • Odpowiedzi346
  • Ocen na +-1
550 ppt ?

Będzie paraliż kraju jak za czasów Leppera? (347)

pokaż odpowiedzi chronologicznie | od najwyższej oceny

Będzie paraliż kraju jak za czasów Leppera?

Napisał(a): Gość -

Rolnicy wciąż blokują krajową "dwójkę". Chcą wypłaty odszkodowań za straty spowodowane przez dziki oraz wypłaty rekompensaty za straty poniesione w chowie trzody chlewnej i bydła.
Mówią, ze jak to nie przyniesie skutku to będą kolejne strajki i utrudnienia na drogach.
Podobno ma być też zorganizowany jakiś marsz "na Warszawę".
Czy tego typu zachowanie przyniesie skutek? Czy będzie podobnie jak za czasów A. Leppera? I zwalanie winy na polski rząd?
Popieracie takie działania rolników?

Po górnikach przyszła pora na rolników... a kto będzie następny?
INTERIA.PL

Re: Będzie paraliż kraju jak za czasów Leppera?

Napisał(a): gość -

Oczywiście, że rolnicy mają rację. Weźmy sprawę szkód wywołanych przez dziki. W normalnym kraju jest tak, że jak się pojawi jakieś bydlę na mojej ziemi i zaczyna mi wyrządzać szkodę to biorę broń, (którą trzymam w domu, bo jej posiadanie to moje przyrodzone prawo, którego nikt mi nie może odebrać) zabijam dzika sam i likwiduję swój problem w zarodku.

Natomiast w nienormalnym kraju jest tak, że jestem rozbrojony i to państwo bierze na siebie obowiązek niańczenia mnie-dorosłego faceta i "troszczenia" się o mnie. Jak pojawiają się intruzi na mojej ziemi w postaci dzików, to jedyne co mogę zrobić, to patrzeć jak bydlęta niszczą moje uprawy, w które wkładam pracę i pieniądze, jak już nie ma co zbierać mogę wystąpić do obsiadłego przez czerwone pająki nadleśnictwa, aby raczyło mi zwrócić pieniądze, które i tak nie pokryją poniesionych szkód. Naturalnie odstrzału bydląt nie będzie więc ta sytuacja będzie się powtarzać do czasu, aż mnie nie zlicytują za niespłacanie kredytów, które miałem opłacić ze zniszczonych upraw.

Problemem rolników, górników i innych nie są tak naprawdę dziki, mafia węglowa itd. tylko rząd i system władzy, który trzeba zbudować od nowa.

Reklama

Najlepiej jak >KĄŻDY STRAJKUJACY< Polak za namową kleru, kościelnej Solidarności, USIĄDZIE sobie, i będzie się MODLIŁ, zamiast pracować. A kasza manna będzie leciała z Nieba, za sprawstwem JP2 i p. Komorowskiego i wszystkich klerykałów - rusofobów.

gość Najlepiej jak >KĄŻDY STRAJKUJACY< Polak za namową kleru, kościelnej Solidarności, USIĄDZIE sobie, i będzie się MODLIŁ, zamiast pracować. A kasza manna będzie leciała z Nieba, za sprawstwem JP2 i p. Komorowskiego i wszystkich klerykałów - rusofobów.
Pani Kopacz, ani ŻADEN inny polityk , NIE ma NAWET prawa wtrącać się do PRYWATNYCH Spółek Akcyjnych, prosperujących wg Prawa Handlowego. Wszystkie problemy >zysków lub strat<, są załatwiane w Zarządach w/w Firm, tzn - prosperują b. DOBRZE i mają zyski , lub ogłaszają UPADŁOŚC z likwidacja i zostają sprzedane innym właścicielom lub NIE. Pracownicy saąTYLKO >wyrobnikami< których nikt NIE namawia i zmusza do pracy.

Reklama

Reklama

Biedny nierząd , biedny premier ,i Prezydent Bobasek , też ma kwaśna minę , bo nie miał pojęcia , ze jest jakieś niezadowolenie ... dzisiaj się dowiedzieli , że mają problem , taka przykrość . Dlaczego nikt im nie powiedział ! Przecież by zajęli się rozwiązywaniem problemów !!Ci wstrętni strajkowicze , tylko pracują zamiast jeszcze zarządzać . Przecież rząd nie ma czasu , ma na utrzymaniu Ukrainę i jej problemy a jeszcze ta Rosja . Kopacz , to osoba , która usiadła za sterami samolotu , a nie umie latać !! I Już widać efekty , a co nas jeszcze czeka .Za kogo ona się uważa ?! Tu nie pomoże zamiana rzecznika , tu nawet nie pomoże woda święcona !! Błędy w rządzeniu będą co raz to większe i absurdalne , a my za to będziemy płacić i gorzko płakać !!!
« Wróć do tematów
Do góry strony: Będzie paraliż kraju jak za czasów Leppera?