Odpowiadasz na:
Będzie ponowny triumf Kaczyńskiego?

uni
Temat dodał(a):
uni -
Już za kilka tygodni, bo 3 lipca, odbędzie się specjalne spotkanie Prawa i Sprawiedliwości, a na nim dojdzie do obsadzenia najważniejszych stanowisk w partii. O fotel prezesa ponownie zawalczy Jarosław Kaczyński. Może dojść do jakichś niespodzianek? Na konferencji prasowej sytuację skomentował Marcin Horała:

Piszesz jako

...a zalogowani dostają więcej. lub załóż konto pocztowe Interii

To zajmie tylko chwilę

Aby założyć unikalne konto na Forum, zarejestruj zupełnie darmową pocztę Interia.pl, wybierz nick i ciesz się nowymi nieograniczonymi możliwościami! Ciekawe dyskusje już na Ciebie czekają.Pomoc
4000 znaków do wpisania

Treść

Opisz własne doświadczenia, zadaj pytanie lub podziel się swoimi spostrzeżeniami.Twój wpis będzie ciekawszy, jeśli dodasz do niego zdjęcie i wideo.Odpowiadając w dyskusji, pamiętaj o kulturze wypowiedzi i przestrzeganiu regulaminu Forum.

przepisz kod z obrazka
Gość

Podsumowanie tematu - najnowsze 4 odpowiedzi

INTERIA.PL

Re: Będzie ponowny triumf Kaczyńskiego?

Napisał(a): ~michaljakowski -

Dojna zmiana sama siebie postawiła ponad prawem, sumieniem i moralnością - to jakież emocje przy wyborze jednego czy drugiego pasożyta? Uważam, że najwłaściwszym miejscem dla nich wszystkich jest więzienie, oczywiście we wspólnej celi. Problem w tym, że i tak to nie jest sprawiedliwa kara za wszystkie szkody które poczynili dla kraju, bo co mi z tego że każdego z nich posadzą na powiedzmy 99 lat, skoro i tak dalej ci sami pasożyci będą utrzymywani z moich pieniędzy? No chyba że wariant jakiegoś rosyjskiego prywatnego więzienia, gdzieś na Syberii, z zasadą: chleb tylko za wykonaną pracę, to może wówczas jakąś cześć szkód odpracują. Ale tylko wtedy.

Reklama

Napisał(a): ~Obserwator -

Łubu dubu...łubu dubu niech nam żyje prezes naszego klubu...

To mówiłem ja - wierny i oddany sługa Pana Prezesa - Heniek Kolasa
😆😆😆😆😆😆

Napisał(a): ~Tokyo -

Co go czeka ? W sieci wrze czy jeszcze nie ? Niemiaszki już płaczą a karawana jedzie dalej

Reklama