Odpowiadasz na:
Bezpieczeństwo dziecka w drodze

~MamazWro
Temat dodał(a):
~MamazWro -
Mam do was pytanie. Czy wiecie może w jaki sposób można zabezpieczyć malucha przed porwaniem? Synek wraca sam ze szkoły, co prawda jakiś dalekich tras nie pokonuje ale patrząc na to ile świrów teraz chodzi to nawet spod bloku może zostać porwany. Rozmawiam z synkiem bardzo często żeby nie rozmawiał z nieznajomymi ale wiecie... Porywacze są teraz coraz sprytniejsi.. Macie jakieś rady?

Piszesz jako

...a zalogowani dostają więcej. lub załóż konto pocztowe Interii

To zajmie tylko chwilę

Aby założyć unikalne konto na Forum, zarejestruj zupełnie darmową pocztę Interia.pl, wybierz nick i ciesz się nowymi nieograniczonymi możliwościami! Ciekawe dyskusje już na Ciebie czekają.Pomoc
4000 znaków do wpisania

Treść

Opisz własne doświadczenia, zadaj pytanie lub podziel się swoimi spostrzeżeniami.Twój wpis będzie ciekawszy, jeśli dodasz do niego zdjęcie i wideo.Odpowiadając w dyskusji, pamiętaj o kulturze wypowiedzi i przestrzeganiu regulaminu Forum.

przepisz kod z obrazka
Gość

Podsumowanie tematu - najnowsze 4 odpowiedzi

INTERIA.PL

Re: Bezpieczeństwo dziecka w drodze

Napisał(a): ~jumar69 -

To nic dziwnego że w społeczeństwie w którym 90% wierzy w religijne zabobony świrów gwałtownie przybywa.

Napisał(a): ~osia -

no tak masz rację, teraz wszędzie moga go porwać. i wymyśliłaś coś już? bo może tak jak ktoś wyżej napisał, gaz pieprzowy chociaż w sumie gaz dla dziecka to nie wiem czy dobry pomysł. tak sobie teraz myślę, że może coś co by go zlokalizowało będzie lepsze. bo taki gaz to może posłużyć jako zabawka z kolegami. słyszałam kiedyś o montowaniu nadajników czy czegoś w przedmiotach, może coś takiego?

Reklama

Napisał(a): ~MamazWro -

Głowna ulica. Bo tak naprawdę to synek idzie aby dwie ulice dalej. Ale martwię się o niego ponieważ teraz nawet z głównych, ruchliwych ulic są w stanie porwać dziecko... Zresztą zawsze lepiej go zabezpieczyć przed faktem.

Napisał(a): ~zesa -

kup mu gaz pieprzowy i naucz obsługi. hehe a poważnie to rozmawiaj z nim i wbij do głowy żeby nigdy nie rozmawiał z nieznajomymi. nawet tymi z pieskami.

Reklama