100
ppt
Ten temat ma:
  • Wyświetleń1 tys.
  • Odpowiedzi88
  • Ocen na +0
100 ppt ?

Bezpieczne kosmetyki - czyli jakie? (89)

pokaż odpowiedzi chronologicznie | od najwyższej oceny

Re: Bezpieczne kosmetyki - czyli jakie?

Napisał(a): Gość -

Bardzo miłe i nie szkodzące skórze są np. kosmetyki które oparte są w 99% a najlepiej w 100% na naturalnych składnikach np. owocach. Są bardzo fajne kosmetyki czy różne odżywki na bazie owoców oraz ziół. Ja mogę wszystkim poszukującym takich produktów polecić sklep eko-kosmetyki Juventy w Manufakturze w Łodzi, o której wspomniano wyżej. Naprawdę bardzo fajny wybór naturalnych kosmetyków zarówno znanych jak i mniej znanych marek. No i do tego niskie ceny.
INTERIA.PL

Ja jako alergik mam szczególny problem z wyborem kosmetyków. Zazwyczaj kupuję takie bez zapachu, hipoalergiczne, dla dzieci i sprawdzonych już przez siebie firm. Nie uczulają mnie np. kosmetyki Bielendy, a w ich przypadku mogę używać nawet takich, które pachną. Często sprawdzam ofertę e-lek.pl bo mają tam dużo produktów dla alergików, jak choćby ceniony przeze mnie balsam Balneum Intensiv.

Za bezpieczne można uważać kosmetyki naturalne ale posiadające międzynarodowy certyfikat firm takich jak Lavera, Logona, Tautropfen , Weleda itd. Kosmetyki te nie tylko nie zawierają parabenów , ale duży procent naturalnych składników z upraw ekologicznych , i nie mają w swym składzie syntetycznych środków chemicznych.To tyle w skrócie - sama od pewnego czasu używam tych kosmetyków np. pasty do zębów , szamponów. kremów do twarzy i są naprawdę dobre , świetne są kremy do twarzy , bo b.dobrze nawilżają i kosmetyki drogeryjne nawet dobrych znanych firm ani się do nich nie umywają, widać różnicę

Reklama

Myśle że najlepsze są komsmetyki z apteki:) czyli dermokosmetyki osobiście polecam firmę SVR lub Bioderme dla mnie najlepiej się sprawdziły a mam strasznie problematyczną skórę twarzy i wrażliwą skórę na ciele...:))pozdrawiam

Reklama

Mam do sprzedania dwie pięknie położone działki budowlane w okolicach Bydgoszczy w miejscowość Maksymilianowo, możemy negocjować - 1500 i 2400 m2 + mały domek mz.skuj@wp.pl . Bardzo zależy mi na szybkiej sprzedaży wyjeżdżam z kraju .

Reklama

Gość
Gość Szukasz najtańszego kredytu hipotecznego to zapraszam tu >http://superk(...)p1.html . Każdy kredyt przez internet tańszy do 40%. . Wybierz w dwie minuty najtańszy kredyt w Polsce ,bez uciążliwego wędrowania po bankach.
SPAM SPAM SPAM SPAM SPAM SPAM
Najlepsza do obuwia jest irlandzka pasta -krem BOSTONM!

Gość Dla mnie bezpieczne kosmetyki = dermokosmetyki, czyli takie, które w żaden sposób nie spowodują alergicznej reakcji skóry. Od jakiegoś czasu stosuję dermo-szampon Vichy Dermos Aminexil. Poleciła mi go farmaceutka z apteki Juventa w łódzkiej manufakturze jako doskonały środek na wypadanie włosów. Zdecydowałam się go kupić, bo był bardzo tani jak na tego typu środki i okazał się bardzo skuteczny. Włosy nie wypadają mi już w takich jak kiedyś.
.

Rzecz względna- po aminexilu mojemu mężowi zaczęły wypadać włosy - ja, w tej wersji dla pań też nie gustuję !!!!
Ewa

Też bardzo długo borykałam się z bezpieczeństwem używanych kosmetyków i ich wpływem na organizm. Zwykłe kosmetyki zawierają wiele związków chemicznych i nawet nie jesteśmy świadomi co w siebie wcieramy np. syntetyczne barwniki i konserwanty, agresywne środki spieniające (SLS/SLES), dlatego zaczełam szukać kosmetyków, które nie zawierają tych wszystkich świństw i dowiedziałam się, że tylko prawdziwe kosmetyki naturalne, posiadające wszystkie badania i atesty można bezpiecznie stosować, bez żadnych obaw. Po długich poszukiwaniach znalazłam świetne kosmetyki bio ekologiczne, które wszystkim gorąco polecam!!!
www.armonie.pl

od kiedy pamiętam to kupuje w aptece za grosze kosmetyki Vichy i zawsze byłam pewna ich działania. Nie kupuje żadnych made in china których tu u nas w knurowie jest pełno! Za Vichy płacę małe pieniądze a jestem zawsze zadowolona - i pod względem wyglądu i pod wzglęem trwałości.
« Wróć do tematów
Do góry strony: Bezpieczne kosmetyki - czyli jakie?