8
ppt
Ten temat ma:
  • Wyświetleń30
  • Odpowiedzi3
  • Ocen na +20
8 ppt ?

Bezradność Francji wobec muzułmanów. (4)

pokaż odpowiedzi chronologicznie | od najwyższej oceny
INTERIA.PL

Re: Bezradność Francji wobec muzułmanów.

Napisał(a): ireneo -

a nie jest już, jak chce prawactwo vulgaris? Nazwę ma łatwiejsza do zapamiętania dla prawactwa - chrześcijańska, co nie zmienia faktu, że jest pod kleszym , jak tam imamowskim, butem.

Re: Bezradność Francji wobec muzułmanów.

Napisał(a): ~gość -

ireneo a nie jest już, jak chce prawactwo vulgaris? Nazwę ma łatwiejsza do zapamiętania dla prawactwa - chrześcijańska, co nie zmienia faktu, że jest pod kleszym , jak tam imamowskim, butem.
Konstytucja Francji zabrania eksponowania śrdków wyrazu kultu. Tobie irusiu oczywiście przeszkadza pomnik Jana Pawła II, ale zupełnie już nie przeszkadzają meczety, które jak grzyby po deszczu we Frnacji powstają.

"W czerwcu 2015 roku lider francuskich muzułmanów, Dalil Boubakeur, zażądał, aby opustoszałe katolickie kościoły zamieniać na meczety.

We Francji mieszka obecnie prawie 7 mln islamistów, jednak ich liczba wciąż rośnie, w szybkim tempie. Muzułmanie dysponują ponad 2500 meczetami w całym kraju, natomiast kolejnych 500 jest budowie. Francuscy muzułmanie uważają jednak, że to zdecydowanie za mało. Szacują, że potrzeba co najmniej 5 tys. meczetów...

"Laickość", "świeckość" i "neutralność światopoglądowa" obracają się przeciwko Francji? Francuzi nie chcieli "katolickiego ciemnogrodu", będą mieli... kalifat"

Tobie ireczku widać to odopwiada.
Chrześcijanie natomiast nie mają prawa budować kościołów w krajach muzułmańskich, a jęsli nawet powstaną...to palą, niszczą je muzułmanie. I gdzie tu równowaga, równouprawnienie?

Re: Bezradność Francji wobec muzułmanów.

Napisał(a): autor12 -

Słowo bedzie jest tytaj nie na miejscu już jest to tylko kwestia 2-3 pokolen a liczba muzułmanów bedzie taka ze spokojnie przejma władze i wprowadza kalifat.
To tylko kwestia czasu średnia dla ue to 1.6 dziecka na małżeństwo gdzie dla Francji to 1.3 a dla rodzin muzułmańskich to ponad 3,2 czyli za 20 lat francuzów ubędzie a przybędzie 2 razy więcej muzułmanów .
Gdy na dzień dzisiejszy nawet zamknęli granice i tak tego już nie zmienią
pozostałe kraje jak Szwecja Niemcy itd tez podziela los Francji generalnie już siedzą na 1 minie
« Wróć do tematów
Do góry strony: Bezradność Francji wobec muzułmanów.