186
ppt
Ten temat ma:
  • Wyświetleń4 tys.
  • Odpowiedzi140
  • Ocen na +-12
186 ppt ?

Bezsenność (141)

pokaż odpowiedzi chronologicznie | od najwyższej oceny

Bezsenność

Napisał(a): Gość -

Od jakiegoś czasu strasznie cierpię na bezsenność i kompletnie nie potrafię sobie z tym poradzić... momentami sprowadza się to do 2 godzin snu na dobę, cały dzień później chodzę jak zombie , a wieczorem na nowo to samo. Znacie może jakieś dobre sposoby na bezsenność, nie wiem liczenie baranów, bieganie, sauna, w ostateczności leki nasenne. Z góry dzięki za pomoc.
Pozdrawiam i życzę miłych snów.
INTERIA.PL

Re: Bezsenność

Napisał(a): Gość -

Przede wszystkim udaj się do lekarza bo może to być skutek jakiejś choroby organicznej (tarczyca, serce itd) , a byś może depresja, stres, problemy życiowe! Jeśli badania będą OK. Zalecam sport, wysiłek, nie spanie przez dzień , mikroelementy z żeń-szeniem ! Piwo przed spaniem jeśli nie masz problemów z alkoholem, a jeśli masz, to jest mnóstwo różnych specyfików naturalnych w zielarskim sklepie ! Hej

Napisał(a): gość -

Cześć,
rozumiem Cię doskonale, też to przeszłam( na szczęście już za mną).
Kłopoty ze snem, budzenie się co 2, 3 godziny, poddenerowanie w dzień, zapominanie się, brak koncentacji, zero chęci do zrobienia czegokolwiek, zimne palce, stopy(brak krążenia)- to problem z tarczycą. Zrób sobie badania na na poziom hormonów: TSH, FT3, FT4.
U mnie był niedobór jednego z hormonów, do tego doszła zmiana miejsca zamieszkania, przemęczenie i stres.
Ja czytałam książki, jak nie mogłam spać...
Pozdrawiam

Wykluczyć chorobę ,jeśli to spowodu stresu najlepsze jest wygadanie się do koleżanki a nawet nieznajomej i koniecznie wysiłek fizyczny dłudi spacer aż poczujesz ogromne zmęczenie .Zorganizuj sobie wyjścia .Jeśli mieszkasz w mieście to na stacji radiowej danej miejscowości podają daty i miejsce imprez ,Bardzo często są one bezpłatne .Najgorsza jest nuda

Mi w takim przypadku pomogła... terapia psychologiczna. Okazało się bowiem, że nie śpię z powodu nagromadzonych emocji, których jakoś wcale nie czułam. I to takich sprzed wielu lat. Przyjrzyj się (choć to niełatwe), czy przypadkiem nie taka jest przyczyna.

Ja od dłuższego czasu miałam z tym poważny problem. Nie mogłam zasnąć a jak wstawałam to od razu byłam zmęczona.
Okazało się, że dużo zależy od odżywiania. Znajoma poleciła mi odpowiednie, zdrowe i naturalnie:) smaczne posiłki ( zdrowesniadanie.info/gberes ; idealnafigura.com/gberes) dzięki których teraz wyglądam lepiej świetnie się teraz czuje a co najważniejsze nie mam już problemu ze snem.
Polecam

zuczekmniami Od jakiegoś czasu strasznie cierpię na bezsenność i kompletnie nie potrafię sobie z tym poradzić... momentami sprowadza się to do 2 godzin snu na dobę, cały dzień później chodzę jak zombie , a wieczorem na nowo to samo. Znacie może jakieś dobre sposoby na bezsenność, nie wiem liczenie baranów, bieganie, sauna, w ostateczności leki nasenne. Z góry dzięki za pomoc.
Pozdrawiam i życzę miłych snów.
zażywaj melatoninę
« Wróć do tematów
Użytkownicy poszukiwali
  • kuracja cholinowa forum
Do góry strony: Bezsenność