187
ppt
Ten temat ma:
  • Wyświetleń4 tys.
  • Odpowiedzi141
  • Ocen na +-12
187 ppt ?

Bezsenność (142)

pokaż odpowiedzi chronologicznie | od najwyższej oceny
INTERIA.PL

Re: Bezsenność

Napisał(a): gość -

U mnie problemy ze snem pojawiły się kilka miesięcy temu. Zwykle bywało tak, że zasypiałam dopiero około 4 nad ranem, a potem przez cały dzień nie miałam ochoty absolutnie na nic. W pracy męczyłam się totalnie. Znajomi doradzali mi domowe metody, wiecie mleko, wyciszanie, ale jakoś nie bardzo mi to pomagało, dopiero po forsenie forte naprawdę się wyspałam i co więcej znacznie lepiej się poczułam. Dosłownie wróciła mi chęć do życia.

Reklama

Napisał(a): Santiana -

Z bezsennością różnie bywa. W sumie każdemu się to zdarza i nie jest to nic nadzwyczajnego, chyba że zaczyna trwać zdecydowanie za długo. Przyczyn może być wiele, jak stres, zmartwienia, strach, może jakaś choroba? Znalazłam ciekawy artykuł o bezsenności: . Można próbować samemu sobie z tym radzić. Ja przykładowo piję herbatki z szyszek chmielu - są naprawdę świetne. Można też pić melisę przed snem. Mimo wszystko warto także zgłosić się do lekarza, może on również poradzi coś właściwego.

Reklama

Napisał(a): ~Karina -

Sporo sposobów na bezsenność sprawdziłam, w tym zioła i niestety niewiele dawały. W leki pakować się nie chciałam, dlatego szukała skutecznego sposobu w suplementach i w końcu znalazłam - forsen forte. Po kilku-kilkunastu minutach od przyjęcia powoduje silną senność która ułatwia zasypianie. U mnie jest skuteczny za każdym razem

Reklama

« Wróć do tematów
Użytkownicy poszukiwali
  • kuracja cholinowa forum
Do góry strony: Bezsenność