188
ppt
Ten temat ma:
  • Wyświetleń4 tys.
  • Odpowiedzi141
  • Ocen na +-12
188 ppt ?

Bezsenność (142)

pokaż odpowiedzi chronologicznie | od najwyższej oceny

Re: Bezsenność

Napisał(a): gość -

gość A próbowaliście Forsenu? Podobno potrafi uspokoić, wyciszyć się przed snem i zasnąć. Ktoś ma jakieś doświadczenie?
Ja próbowałam i Forsen jest ok. To znaczy na mnie działa. Zasypiałam w krótszym czasie, spałam dobrze, nie wybudzałam się w nocy. Oprócz tego, przekonało mnie do niego to, że jest ziołowym suplementem diety, co oznacza, że organizm się do niego nie przyzwyczaja, jak do jakichś środków nasennych. Polecam jednak autorowi/autorce wątku przed zażyciem Forsenu zrobić sobie badania na tarczycę, by wykluczyć przyczyny natury medycznej.
INTERIA.PL

Napisał(a): Gość -

nie piszesz w wyniku jakich wydarzeń przestałaś mieć spokojny sen .Należy to przeanalizować .Wizyta ulekarza ,żeby wykluczyć chorobe .Jeśli wyniki okażą sie dobre to może złe nawyki żywnościowe plus brak aktywności fizycznej .Jeśli zdrowie pozwala najlepszy jest duży wysiłek fizyczny .Szklaneczka soku ,prysznic i potem łóżeczko .,A jeśli wnim jest ktoś bliski i też dał się namówić na bieganie ,spacer wspólny prysznic i coś na deser spokojny sen mórowany .Pozdrawiam.

elka68 nie piszesz w wyniku jakich wydarzeń przestałaś mieć spokojny sen .Należy to przeanalizować .Wizyta ulekarza ,żeby wykluczyć chorobe .Jeśli wyniki okażą sie dobre to może złe nawyki żywnościowe plus brak aktywności fizycznej .Jeśli zdrowie pozwala najlepszy jest duży wysiłek fizyczny .Szklaneczka soku ,prysznic i potem łóżeczko .,A jeśli wnim jest ktoś bliski i też dał się namówić na bieganie ,spacer wspólny prysznic i coś na deser spokojny sen mórowany .Pozdrawiam.
Święte słowa!

- - - - - - - - - - - -
Gdy chce wstać nastawiam budzik, gdy spać biorę forsen.

Reklama

Zacząć trzeba od rzeczy najprostszych, od zadbania o higienę snu. Wieczorny spacer, wywietrzona sypialnia, wyciszenie przed snem, kładzenie się mniej więcej o jednakowej godzinie i nie przysypianie w dzień. Jeśli to nie przyniesie efektów konieczna jest wizyta u lekarza specjalisty.

Reklama

Reklama

« Wróć do tematów
Użytkownicy poszukiwali
  • kuracja cholinowa forum
Do góry strony: Bezsenność