188
ppt
Ten temat ma:
  • Wyświetleń4 tys.
  • Odpowiedzi141
  • Ocen na +-12
188 ppt ?

Bezsenność (142)

pokaż odpowiedzi chronologicznie | od najwyższej oceny

Re: Bezsenność

Napisał(a): Gość -

EnglishFreak To w takim razie nic innego nie pozostaje, jak spróbować wyciszyć się przed snem. Łatwo napisać, gorzej zrealizować, wiem z własnego doświadczenia, ale też wiem, że jest to możliwe ;) Każdy ma swoje sposoby, ale warto wypróbować wszystkiego zanim pójdzie się do lekarza. A tych sposobów już wiele zostało wcześniej wymienionych,także powodzenia!
Nie dziękuję, żeby nie zapeszyć. Niemniej sama wizyta u lekarza nikomu nie zaszkodzi a może może podsunąć, prócz leków jakieś rady.
INTERIA.PL

Napisał(a): EnglishFreak -

robi1
EnglishFreak To w takim razie nic innego nie pozostaje, jak spróbować wyciszyć się przed snem. Łatwo napisać, gorzej zrealizować, wiem z własnego doświadczenia, ale też wiem, że jest to możliwe ;) Każdy ma swoje sposoby, ale warto wypróbować wszystkiego zanim pójdzie się do lekarza. A tych sposobów już wiele zostało wcześniej wymienionych,także powodzenia!
Nie dziękuję, żeby nie zapeszyć. Niemniej sama wizyta u lekarza nikomu nie zaszkodzi a może może podsunąć, prócz leków jakieś rady.
Jak najbardziej, ale z lekami trzeba uważać. Ja właśnie w nocy spałam może jakieś 3,4 godziny - zdawałam ważny egzamin dzisiaj. Niestety, tabletki ziołowe nie pomogły.... wysiłek przed snem nie pomógł.... no cóż, tak już mam, niestety. Zazdroszczę ludziom, którzy położą się i zasypiają w ciągu 5 minut bez względu na to, co ich czeka następnego dnia.

Reklama

Reklama

Reklama

Napisał(a): gość -

Portal NajDeal.pl to promocje i rabaty w twojej okolicy.

Nasze atuty:
- Łatwy dostęp bez logowania - kupony są drukowane
- Nie płacisz z góry - teraz nie stracisz pieniędzy, jeżeli zgubisz lub zapomnisz o kuponie
- Korzystasz kiedy chcesz - nie mam narzuconych terminów realizacji kuponów
- Dostęp również przez telefon komórkowy – aplikację mobilną, kiedy nie mamy dostępu do komputera
- Prosty sposób realizacji – żadnych kodów, PINów

Kupony promocyjne są dostępne również w specjalnej aplikacji na telefony komórkowe, NaviDeals.

Dzięki aplikacji NaviDeals:
- Oszczędzasz nawet kilkaset zł w miesiącu
- Korzystasz z rabatów i okazj kiedy chcesz
- Nie musisz nic drukować ani rezerwować
- Dotrzesz na miejsce za pośrednictwem GPS

Zobacz jak to działa:
navideals.pl
facebook.com/NajDeal

Napisał(a): Gość -

Istotą rzeczy jest zachowanie higieny snu. Bardzo istotne jest to co powiedzieli przedmówcy. ale to tylko cząstka tego. Trzymanie się reguł, chodzenie o jednakowej godz spać, zachowanie diety czasowej i jeszcze kilka zasad nie wymagają kosztów a sposób zasadniczy mogą pomóc.
« Wróć do tematów
Użytkownicy poszukiwali
  • kuracja cholinowa forum
Do góry strony: Bezsenność