192
ppt
Ten temat ma:
  • Wyświetleń4 tys.
  • Odpowiedzi143
  • Ocen na +-12
192 ppt ?

Bezsenność (144)

pokaż odpowiedzi chronologicznie | od najwyższej oceny
INTERIA.PL

Reklama

Re: Bezsenność

Napisał(a): Gość -

miniulka Ja też ostatnio nie mogę spać. Czytałam trochę o http://bogaty(...)owie/44 i prawie wszystko się u mnie zgadza. Po nowym roku mam zaplanowaną wizytę u lekarza, mam nadzieję że mi pomoże bo się wykończę. Nie śpię od dwóch miesięcy, nic nie pomaga ani tabletki a ni herbatki.
Poczytaj też o higienie snu. Zdarza się że popełniamy podstawowe błędy w walce z bezsennością.

Re: Bezsenność

Napisał(a): gość -

cześć,

dla mnie najlepszym sposobem jest sauna + hamman. Sauna taka prawdziwa, nie "polska". Przyzwoity opis znajdziesz np nahttp://polska(...)zy.html lub
http://baseny-sauny.pl/static/show//id=67
Najważniejsze by pamiętać o ochłodzeniu organizmu i powtórzeniu 3 wejść. Po saunie aplikujemy sobie peeling i masaż olejkiem aragonowym - najlepiej w wykonaniu kogoś bliskiego.
Efekt gwarantowany - sauna wywołuje zmęczenie a masaż i peeling odpręża i rozluźnia. Spróbuj ja zasypiam jeszcze w trakcie masażu.

Reklama

Reklama

Re: Bezsenność

Napisał(a): gość -

Sauna jest najlepszym sposobem na relaks i odprężenie. Spróbój a nie pozałujesz, będziesz spała jak niemowlak a przy okazji zrobisz coś dla swojego zdrowia i cery. Pamiętaj tylko by wejść najlepiej 3 razy, w saunie leżeć na średniej lub wysokiej półce, tuż przed wyjściem usiąść na chwilę by przywrócić naturalne krązenie i najważniejsze!!!!! zimny lub co najmniej chłodny przysznic po wyjściu. inaczej cała ta zabawa nie ma sensu. Fajnie jest jeszcze jak w saunie jest studnia z zimną wodą. Spróbuj też znaleźć saunę gdzie robią ceremoniały z polewaniem kamieni wodą z olejkami eterycznymi - to jest odlot. Po saunie dużo pić (sok pomidorowy!!!!), i prosto do łóżeczka. Sauna jest super. Ale ja myślę, że lepszy jest inny sposób.
Przytul się do jakiegoś misia, obejżyj z nim fajny film a potem pokochaj się. Dobry orgazm to najlepsza tabletka nasenna - nie tylko dla mężczyzn :-)[/cytat]

Re: Bezsenność

Napisał(a): gość -

Mi pomagała melisa lub dziurawiec bardzo dobry też jest na bezsenność.
Ogólnie nie kupowałam leków na receptę wolałam zioła- są dużo tańsze i też skuteczne. a całkiem z bezsenności wyleczyłam się dzięki książce w której są podane najskuteczniejsze metody na leczenie bezsenności wszystkim polecam. leczeniebezsennosci.pl

Re: Bezsenność

Napisał(a): gość -

Moja propozycja specjalnie innowacyjna nie jest - http://www.i-apteka.pl/product-pol-358-APAP-Noc-x-24-tabletki.html
Ale działa. Akurat u mnie problemem były jednoczesne bóle głowy, kompletnie nie mogłam spać, ale pomogło. Najgorsze, że do tej pory tak naprawdę nie mam pojęcia, z czego to wynika.

Re: Bezsenność

Napisał(a): Gość -

Koniecznie trzeba poznać przyczyny, może brakuje czegoś w organiźmie, może to stres. Warto sięgnąć po ziółka typu Kalms albo melisa, ale na dłuższą metę jeśli problem się utrzymuje trzeba iść do lekarza. Nie mówię, że do psychologa od razu, można zacząć od internisty i wykonać kilka prostych badań. Może jest brak magnezu?
« Wróć do tematów
Użytkownicy poszukiwali
  • kuracja cholinowa forum
Do góry strony: Bezsenność