Odpowiadasz na:
Bezsenność

Gość
Temat dodał(a):
Gość -
Od jakiegoś czasu strasznie cierpię na bezsenność i kompletnie nie potrafię sobie z tym poradzić... momentami sprowadza się to do 2 godzin snu na dobę, cały dzień później chodzę jak zombie , a wieczorem na nowo to samo. Znacie może jakieś dobre sposoby na bezsenność, nie wiem liczenie baranów, bieganie, sauna, w ostateczności leki nasenne. Z góry dzięki za pomoc. Pozdrawiam i życzę miłych snów.

Piszesz jako

...a zalogowani dostają więcej. lub załóż konto pocztowe Interii

To zajmie tylko chwilę

Aby założyć unikalne konto na Forum, zarejestruj zupełnie darmową pocztę Interia.pl, wybierz nick i ciesz się nowymi nieograniczonymi możliwościami! Ciekawe dyskusje już na Ciebie czekają.Pomoc
4000 znaków do wpisania

Treść

Opisz własne doświadczenia, zadaj pytanie lub podziel się swoimi spostrzeżeniami.Twój wpis będzie ciekawszy, jeśli dodasz do niego zdjęcie i wideo.Odpowiadając w dyskusji, pamiętaj o kulturze wypowiedzi i przestrzeganiu regulaminu Forum.

przepisz kod z obrazka
Gość

Podsumowanie tematu - najnowsze 4 odpowiedzi

INTERIA.PL

Re: Bezsenność

Napisał(a): ~beata -

Kava kava pomaga zasnąć i się zrelaksować. Tutajhttps://kavas(...)va_kava można dowiedzieć się o niej więcej. Odpręża, koi nerwy. Często właśnie przyczyną bezsenności jest stres, który nam towarzyszy każdego dnia. Warto zastanowić się nad takim rozwiązaniem. Dodatkowo kava kava zapobiega też depresji.

Napisał(a): ~Karina -

Sporo sposobów na bezsenność sprawdziłam, w tym zioła i niestety niewiele dawały. W leki pakować się nie chciałam, dlatego szukała skutecznego sposobu w suplementach i w końcu znalazłam - forsen forte. Po kilku-kilkunastu minutach od przyjęcia powoduje silną senność która ułatwia zasypianie. U mnie jest skuteczny za każdym razem

Reklama

Napisał(a): ~ramiona -

Zdecydowałam się na pomoc psychoterapeuty z [url=http://centrumterapiiwiosenna.pl/] Pomoc nieoceniona, wreszcie się wysypiam.

Napisał(a): Santiana -

Z bezsennością różnie bywa. W sumie każdemu się to zdarza i nie jest to nic nadzwyczajnego, chyba że zaczyna trwać zdecydowanie za długo. Przyczyn może być wiele, jak stres, zmartwienia, strach, może jakaś choroba? Znalazłam ciekawy artykuł o bezsenności: . Można próbować samemu sobie z tym radzić. Ja przykładowo piję herbatki z szyszek chmielu - są naprawdę świetne. Można też pić melisę przed snem. Mimo wszystko warto także zgłosić się do lekarza, może on również poradzi coś właściwego.

Reklama