12
ppt
Ten temat ma:
  • Wyświetleń343
  • Odpowiedzi9
  • Ocen na +-1
12 ppt ?

Bezsenność w ciąży (10)

pokaż odpowiedzi chronologicznie | od najwyższej oceny
INTERIA.PL

Re: Bezsenność w ciąży

Napisał(a): A44 -

To, że nie śpisz może zaszkodzić dziecku. Twój sen jest bardzo ważny, nie bój się. :)Napij się melisy i śpij słodko, jeśli chcesz, by twoje dziecko miało zdrowy układ nerwowy. Na pewno chodzisz do ginekologa, on ci dokładnie wszystko wyjaśni.
Miłych snów i szczęśliwego rozwiązania.:)

Napisał(a): ~quinka78 -

Ja tez niemogłam spać w ciąży. Gdzies czytałam że na lewym boku nie można bo coś się uciska...na plecach tez bo się uciska jakaś żyłę co dotlenia dziecka.... na prawym można ale za to ja nigdy na prawym nie spałam...masakra...... Wkoncu obkupiłam się poduchami z tego sklepu www.scanrehab.pl i to jakoś pomogło.

Reklama

Napisał(a): ~MArzena -

Ja też trafiłam na ten suplement Haniu - gdyby nie forsen dalej chodziła bym jak trup.. Na nic nie miałam energii przez to, że praktycznie żadnej regeneracji nie miałam w nocy.. Ten suplement pozwala mi się w końcu porządnie wysypiać

Reklama

Reklama

Napisał(a): ~Kasia -

Szukałam skutecznego sposobu i natknęłam się na suplement o którym pisaliście właśnie na tym forum. W moim przypadku też okazał się skuteczny. Dzięki niemu udało mi się wyregulować rytm dobowy i teraz stosuję go już tylko sporadycznie, gdy trafi się jakiś cięższy dzień
« Wróć do tematów
Do góry strony: Bezsenność w ciąży