66
ppt
Ten temat ma:
  • Wyświetleń1 tys.
  • Odpowiedzi48
  • Ocen na +0
66 ppt ?

Białe kozaki – symbol tandety? (49)

pokaż odpowiedzi chronologicznie | od najwyższej oceny
INTERIA.PL

Re: Białe kozaki – symbol tandety?

Napisał(a): Gość -

Całkowicie się zgadzam z ostatnimi przedmówcami. Białe kozaki odpowiednio dopasowane do stroju wyglądaja ładnie i elegancko. A co z różnorodnością stylów? Żeby nie być tolerancyjnym nawet w stosunku do butów?? Zastanówcie się! Za niedługo może w ogóle ograniczymy kolory różnych częśći garderoby? Nie tylko butów? I każdy wtedy będzie mógł chodzić w jednym kolorze i ubrany tak samo. Wówczas może nie będziecie się czepiać,że tandeta. Skoro nie macie na tyle wysublimowanego poczucia estetyki i gustu, że nie potraficie dobrać do kozaków odbowiendniego stroju, a ponadto porównujecie wszystko do jednego schematu( kozaczki- mini i solarium)- czyli brak wyobraźni, to jest mi was żal.
Ja tam lubię białe kozaki i będę je ubierać bez względu, czy zawistnym kobietom się to podoba, czy nie.

Napisał(a): Gość -

Gość Całkowicie się zgadzam z ostatnimi przedmówcami. Białe kozaki odpowiednio dopasowane do stroju wyglądaja ładnie i elegancko. A co z różnorodnością stylów? Żeby nie być tolerancyjnym nawet w stosunku do butów?? Zastanówcie się! Za niedługo może w ogóle ograniczymy kolory różnych częśći garderoby? Nie tylko butów? I każdy wtedy będzie mógł chodzić w jednym kolorze i ubrany tak samo. Wówczas może nie będziecie się czepiać,że tandeta. Skoro nie macie na tyle wysublimowanego poczucia estetyki i gustu, że nie potraficie dobrać do kozaków odbowiendniego stroju, a ponadto porównujecie wszystko do jednego schematu( kozaczki- mini i solarium)- czyli brak wyobraźni, to jest mi was żal.
Ja tam lubię białe kozaki i będę je ubierać bez względu, czy zawistnym kobietom się to podoba, czy nie.
Pozdrawionka dla Ciebie i reszty normalnych dziewczyn :)
Białe kozaczki są super jeśli się je dobrze dopasuje do stroju
Marcinowaty

Reklama

Reklama

Reklama

Napisał(a): gość -

Moim zdaniem wszystko tu zależy od tego jaki fason mają te kozaki.Jeśli to niebotyczne szpilki na koturnie i do tego króciutka mini ,to rzeczywiście powiewa tandetą.No ale są gust i guściki.Każdy może wybrać to co mu się w modzie podoba.Dla jednych to tandeta a dla drugich szczyt mody.Z pannami puszczalskimi jednym kojarzą się białe kozaki,innym mini,a jeszcze innym wzór panterki.Jeśli ma się dobry gust i smak to nawet i białe kozaki można założyć ale do dobrze dobranej reszty garderoby by nie wiało kiczem i tandetą.

Napisał(a): gość -

Gość Jestescie porąbani. Białe kozaki jak każde inne. Równie mozna się przyczepić do czarnych czy innego koloru. Jesli ktos jest gustownie ubrany i białe kozaki pasuja , dlaczego ma nie załozyc . Mam sąsiadkę . Bardzo elegancka pani, nie zadna galerianka i prostytutka . Czasami załozy do brązu. Ma przy tym turban brązowio -biały. Jest zgrabniutka. Miło sie na nią patrzy. Ma w nosie , co takie głupole jak wy mówicie. Prostytutki tez noszą czarne kozaki i tych sie nie czepiacie. Ciekawa jestem jak wy sie ubieracie? Malo dziewczyn mlodych ubiera sie z gustem . I nie chodzi tu o biale kozaki tylko o całość . Ubranie powinno być dostosowane do figury,żeby tuszowac niedoskonałości. Czepcie sie tramwaju, jak nie macie czego.
Witam,zgadzam się z Tobą w 100%,białe kozaczki są bardzo eleganckie jeszcze jak mają obcasik noga wygląda super.Nie wiem kto ,,mądry ,,to wymyślił że to tandeta,ktoś puścił takie puste hasło ,a inni po nim małpują nie znając się na rzeczy.
« Wróć do tematów
Użytkownicy poszukiwali
  • białe kozaczki forum
Do góry strony: Białe kozaki – symbol tandety?