8
ppt
Ten temat ma:
  • Wyświetleń47
  • Odpowiedzi8
  • Ocen na +0
8 ppt ?

Białe zęby nie dla wszystkich. (9)

pokaż odpowiedzi chronologicznie | od najwyższej oceny

Białe zęby nie dla wszystkich.

Napisał(a): Gość -

Aby mieć w miarę białe zęby trzeba wydać gruba kasę, na licówki lub inne zabiegi. Wszelkie reklamy past, gum czy płynów do płukania jamy ustnej są do bani, obiecują to, czego nie są w stanie dać. Używam droższych, wybielających past, rożnego rodzaju środków wybielających dostępnych w aptekach i drogeriach, a mimo wszystko moje zęby ani o jeden odcień nie są bielsze.
Dowodem na bezsens reklam są członkowie dzikich szczepów afrykańskich, czy południowoamerykańskich, którzy maja zęby jak śnieg, a nikt z nich nie używa szczoteczek, pasty czy dentysty. A wiec, albo ma się białe zęby z natury, albo nie i wszelkie zwykle i tańsze zabiegi nie wystarczają. Trzeba wydać grube tysiące, aby dojść do celu, bo żadna pasta nie uczyni cudów. I nie piszcie mi, ze to od papierosów, wina itp., bo ja nie pale i nie pije żadnego wina, ciemnych soków ani nic, co mogłoby niszczyć szkliwo zęba. I regularnie odwiedzam dentystę.
INTERIA.PL

Re: Białe zęby nie dla wszystkich.

Masz rację, że wiele zalezyu od "wrodzonego" koloru kości. Można jednak rozjaśnić zęby na tyle, ze mozna bedzie o nich powiedzieć, ze są biale. Masz rację co do past itp. Wybielanie zębow jest bezpieczne, ale z umiarem, jak wszystko. Kazdy z nas sie różni. Na niektórych dzialają pasy i inne specyfiki, na innych nie. Jeden ma potem nadwrazliwosc, a inny nie. Trudno powiedziec jednoznacznie. Ja naleze do osob korzystających z wybielania w gabinecie. Ostatnio robilem zabieg gdzieś chyba na Zakopianskiej w Krakowie, (nie pamietam nazwy) kolo Castoramy. Bardzo zgrabnie i bez problemow. Jednorazowy zabieg kosztowal 1000zl. Ale mozna też skorzystać z tańszej metody. Czasem lepiej oszczędzic na tych wszystkich pastach itp, ja tak robię. Nie boj sie, wybierz najwlaściwszą dla siebie metodę.

To zalezy jaka masz kosc.Moj syn ma bardzo biale zeby,bez blaby,rowniutkie.Ludzie chwala jego usmiech i zeby.On ma 33lata nie pali papierosow,nie pije herbaty,kawy,wina.Myje zeby po kazdym posilku.Jego kosc jest twarda i biala. Moja corka jusz nie ma takich i tez robi ze zebami co on.Z wiekiem zeby tez zmieniaja kolor.

Reklama

Reklama

Owszem nie każdy musi mieć śnieżnobiały uśmiech. Ostatnio jak byłam u dentysty w Krakowie w Alfa dental, to w końcu ktoś mi wytłumaczył te procesy. Zaskoczyło mnie to, że domowe sposoby wybielania bardziej szkodzą niż pomagają i lepiej jest pomyśleć o specjalistycznym wybielaniu. W moim przypadku okazało się, że po prostu moje żeby mają taki kolor i lepiej nic z nimi rodzić - taka ich uroda; )

Reklama

Napisał(a): gość -

Jeśli myjecie systematycznie zęby i o nie dbacie to będziecie mieli je białe bez żadnego wybielania. Wystarczy systematycznie zmieniać szczoteczkę, zrezygnować z kiepskich używek, takich jak kawa czy fajki i do tego systematyczne mycie. U nas wystarczyła pasta ajona. Jeśli faktycznie o siebie zadbacie, to naprawdę wszystko powinno być w najlepszym porządku.

Napisał(a): gość -

Zgadza się, ale weź powiedz nałogowcowi, że ma rzucić kawę i fajki, proszę Cię... Nie zmienia to oczywiście jednak faktu, że dzięki usunięciu tych używek można się czuć tylko lepiej. I nawett nie chodzi tutaj o sam wygląd zębów, a ogólnie o zdrowie.
« Wróć do tematów
Do góry strony: Białe zęby nie dla wszystkich.