9
ppt
Ten temat ma:
  • Wyświetleń39
  • Odpowiedzi9
  • Ocen na +0
9 ppt ?

Bidet w łazience? (10)

pokaż odpowiedzi chronologicznie | od najwyższej oceny

Bidet w łazience?

Napisał(a): ~zdenkiewicz -

Mam takie pytanko, ponieważ jestem przy urządzaniu łazienki w nowym domu... Czy macie u siebie w łazience bidet? Sprawdza się? Czy jest to coś co warto mieć? A może ktoś z Was ma, ale uważa, że to zupełnie zbędne w łazience i tylko zajmuje miejsce? Będę wdzięczna za Wasze opinie :)
INTERIA.PL

Reklama

Re: Bidet w łazience?

Napisał(a): martawolanska -

Hmm, drogie?
To mój, dokładnie taki jaki zamówiłam rok temuhttps://www.l(...),105,i/
nie powiedziałabym, że jest drogi, patrząc na to jak wygodny jest dla mnie w użyciu. I nie neguję korzystania z wanny czy prysznica hehe, ale bidet jest czymś co używasz na szybko, bez konieczności całego rozbierania się i wchodzenia pod prysznic.

Reklama

Napisał(a): ~zdenkiewicz -

Czytając Was przekonałam się, że jednak będzie to dobry pomysł żeby zainstalować bidet :D Ja też zastanawiałam się właśnie nad zakupami przez neta do łazienki. Przy dwójce dzieci i ciągle zapracowanym mężu to chyba najlepsza opcja :D Marta, zamawiałaś tam tylko ten bidet czy coś jeszcze?

Napisał(a): ~PAULA -

Szczerze bardziej praktyczne są biobidety trochę droższe od zwykłych bidetów ale miejsca Ci nie zajmują i są bardzo proste w obsłudze. Montuje je się na sedes więc to trwa chwilę. Masz różne funkcje podmywania do wyboru. i nie musisz z deski się ruszać żeby cię odmyło. bo do bidetu jednak trzeba kawałek przejść..

Reklama

« Wróć do tematów
Do góry strony: Bidet w łazience?