Odpowiadasz na:
Bidet w łazience?

~zdenkiewicz
Temat dodał(a):
~zdenkiewicz -
Mam takie pytanko, ponieważ jestem przy urządzaniu łazienki w nowym domu... Czy macie u siebie w łazience bidet? Sprawdza się? Czy jest to coś co warto mieć? A może ktoś z Was ma, ale uważa, że to zupełnie zbędne w łazience i tylko zajmuje miejsce? Będę wdzięczna za Wasze opinie :)

Piszesz jako

...a zalogowani dostają więcej. lub załóż konto pocztowe Interii

To zajmie tylko chwilę

Aby założyć unikalne konto na Forum, zarejestruj zupełnie darmową pocztę Interia.pl, wybierz nick i ciesz się nowymi nieograniczonymi możliwościami! Ciekawe dyskusje już na Ciebie czekają.Pomoc
4000 znaków do wpisania

Treść

Opisz własne doświadczenia, zadaj pytanie lub podziel się swoimi spostrzeżeniami.Twój wpis będzie ciekawszy, jeśli dodasz do niego zdjęcie i wideo.Odpowiadając w dyskusji, pamiętaj o kulturze wypowiedzi i przestrzeganiu regulaminu Forum.

przepisz kod z obrazka
Gość

Podsumowanie tematu - najnowsze 4 odpowiedzi

INTERIA.PL

Reklama

Re: Bidet w łazience?

Napisał(a): ~PAULA -

Szczerze bardziej praktyczne są biobidety trochę droższe od zwykłych bidetów ale miejsca Ci nie zajmują i są bardzo proste w obsłudze. Montuje je się na sedes więc to trwa chwilę. Masz różne funkcje podmywania do wyboru. i nie musisz z deski się ruszać żeby cię odmyło. bo do bidetu jednak trzeba kawałek przejść..

Re: Bidet w łazience?

Napisał(a): ~zdenkiewicz -

Czytając Was przekonałam się, że jednak będzie to dobry pomysł żeby zainstalować bidet :D Ja też zastanawiałam się właśnie nad zakupami przez neta do łazienki. Przy dwójce dzieci i ciągle zapracowanym mężu to chyba najlepsza opcja :D Marta, zamawiałaś tam tylko ten bidet czy coś jeszcze?

Reklama