71
ppt
Ten temat ma:
  • Wyświetleń3 tys.
  • Odpowiedzi18
  • Ocen na +79
71 ppt ?

Biedroń na żłobki, nie na świątynie (19)

pokaż odpowiedzi chronologicznie | od najwyższej oceny

Biedroń na żłobki, nie na świątynie

Napisał(a): apollo87 -

Kampanii przedwyborczej nie ma, ale jest - trudno kryć ten paradoks. Biedroń podczas niedzielnej konferencji prasowej w Warszawie Robert Biedroń przedstawił więc plan - swój i Lewicy - by wyrównać obywatelom szanse. Chodzi o budowę tanich mieszkań na wynajem, uporządkowanie reprywatyzacji (by nikogo nie wyrzucono już z kamienicy na bruk), nowe miejsca w przedszkolach... Szczególnie przy tym ostatnim padły kontrowersyjne słowa: "Po erze budowy kościołów i świątyń, musi nadejść era budowy przez państwo żłobków i przedszkoli."

Wielki plan równych szans zakłada też odejście od zatrutych miast, zazielenianie i przyjazny transport publiczny.

Jak oceniacie obiecanki Biedronia? Czyżby kryła się w nich zapowiedź przekierowania strumienia pieniędzy, płynącego z budżetu do Kościoła, na cele publiczne?
INTERIA.PL

Re: Biedroń na żłobki, nie na świątynie

Napisał(a): ~artur -

~gość Gdyby naród oddał władzę w ręce biedronia to biedroń natychmiast zapomniałby o swojej własnej wypowiedzi którą nam to tak ładnie opisałeś.
Patrz myśl i dostrzegaj rzeczywistość.
O mieszkaniach nikt poza morawieckim nie ma prawa pisać ani ich obiecywać do czasu aż zbuduje swoje obiecane sto tysięcy wśród miliona drzew sadzonych miesięcznie.

Reklama

Napisał(a): ~gość -

~artur
~gość Gdyby naród oddał władzę w ręce biedronia to biedroń natychmiast zapomniałby o swojej własnej wypowiedzi którą nam to tak ładnie opisałeś.
O mieszkaniach nikt poza morawieckim nie ma prawa pisać ani ich obiecywać do czasu aż zbuduje swoje obiecane sto tysięcy wśród miliona drzew sadzonych miesięcznie.
Nie do końca rozumiem dlaczego uznałeś że właśnie mnie powinieneś o tym poinformować.

Optymistycznie zakładam że masz tak samo na imię jak ja ;)

Reklama

Napisał(a): ~Jur -

Jak slucham o budowie przez panstwo tanich mieszkan na wynajem to mi sie rzygac chce. Po pierwsze - panstwo, ani za komuny ani po zmianie ustroju, nie wybudowalo nic tanio. Panstwo zawsze wybuduje drogo i byle jak. Po drugie, zeby byly tanie mieszkania na wynajem, to musi ISTNIEC RYNEK mieszkan na wynajem. Jak bedzie istnial ten rynek, to beda mieszkania tanie i drogie. Kazdy cos dla siebie znajdzie. Ale stworzenie rynku nie polega na budowie "tanich" panstwowych mieszkan, ani dofinansowywaniu przez panstwo wynajmu. Brak jest rozsadnych przepisow, ktore beda chronic najemcow, ale tez WLASCICIELI. Dzis najemca moze latami nie placic - wbrew umowie najmu - wlascicielowi mieszkania i wlasciciel nie moze go WYRZUCIC bez nakazu eksmisji. A na to potrzeba paru lat postepowania w sadowego no i pieniedzy. Ale wyrok nakazujacy eksmisjie w tym styropianowym panstwie jest mniej wart nawet co papier, na ktorym zostal napisany. Bo jest inny przepis, ktory mowi, ze cwaniaczkowi, ktory nie placi nalezy ZAPEWNIC lokal zastepczy. Wiadomo, ze tych jest jak na lekarstwo. Nastepne kuriozum: chcesz pozbyc sie lokatora, ktory latami nie placi - wynajmij mu taki lokal sam. Sposob jest prosty: 3 miesiace nie placisz - masz 1 miesiac na wyprowadzke. Potem przyjezdza ekipa i w asyscie policjanta oprozniaja mieszkanie z gratow najemcy, ktore przez okreslony czas sa skladowane w opieczetowanym kontenerze. To wszystko na koszt najemcy, oczywiscie. Moze je sobie odebrac po zaplaceniu za transport i skladowanie.

Napisał(a): ~aha -

czyżby ? wystarczy przeczytać jego program ,jak wy chcecie głosować nie czytając programów ?,na gadkę na wygląd? Biedroń jako jedyny ma w programie propozycje zerwania konkordatu a te dwa miliardy z niego chce inaczej zagospodarować

Reklama

Napisał(a): ~gość -

Trochę populistyczne zestawienie. To tak jakby napisać: nauczyciele zamiast aktywistów LGBT, szpitale zamiast hosteli dla homoseksualistów itd. Poza tym Biedroń i tak nie ma realnych szans w Ii turze z Adrianem Żopą, wiec jego wspieranie jest szkodliwe dla Polski.

Napisał(a): ~antEgona -

A ja sadze ze by to zrobił.

Napisał(a): ~Karol -

~speed No władza w rece pedała to klęska
Jestem hetero zeby nie bylo wątpliwości , Biedron dopóki mnie nie molestuje mi nie przeszkadza ,nawet w pałacu prezydenckim ,o ile jest gotow ograniczyc wladze kosciola,usunac ze szkół ,postawić przed sadem wszystkich pedofili i zakazac im jakiego kolwiek kontaktu z dziecmi .To jest istotne dla kraju dla przyszlosci a nie to z kim Biedroń spi i to powinno każdego Polaka interesować !
« Wróć do tematów
Do góry strony: Biedroń na żłobki, nie na świątynie