Odpowiadasz na:
Biedroń na żłobki, nie na świątynie

apollo87
Temat dodał(a):
apollo87 -
Kampanii przedwyborczej nie ma, ale jest - trudno kryć ten paradoks. Biedroń podczas niedzielnej konferencji prasowej w Warszawie Robert Biedroń przedstawił więc plan - swój i Lewicy - by wyrównać obywatelom szanse. Chodzi o budowę tanich mieszkań na wynajem, uporządkowanie reprywatyzacji (by nikogo nie wyrzucono już z kamienicy na bruk), nowe miejsca w przedszkolach... Szczególnie przy tym ostatnim padły kontrowersyjne słowa: "Po erze budowy kościołów i świątyń, musi nadejść era budowy przez państwo żłobków i przedszkoli." Wielki plan równych szans zakłada też odejście od zatrutych miast, zazielenianie i przyjazny transport publiczny. Jak oceniacie obiecanki Biedronia? Czyżby kryła się w nich zapowiedź przekierowania strumienia pieniędzy, płynącego z budżetu do Kościoła, na cele publiczne?

Piszesz jako

...a zalogowani dostają więcej. lub załóż konto pocztowe Interii

To zajmie tylko chwilę

Aby założyć unikalne konto na Forum, zarejestruj zupełnie darmową pocztę Interia.pl, wybierz nick i ciesz się nowymi nieograniczonymi możliwościami! Ciekawe dyskusje już na Ciebie czekają.Pomoc
4000 znaków do wpisania

Treść

Opisz własne doświadczenia, zadaj pytanie lub podziel się swoimi spostrzeżeniami.Twój wpis będzie ciekawszy, jeśli dodasz do niego zdjęcie i wideo.Odpowiadając w dyskusji, pamiętaj o kulturze wypowiedzi i przestrzeganiu regulaminu Forum.

przepisz kod z obrazka
Gość

Podsumowanie tematu - najnowsze 4 odpowiedzi

INTERIA.PL

Re: Biedroń na żłobki, nie na świątynie

Napisał(a): gość -

Jasne. Świetny program ktoś mógłby w końcu wypieprzyć księży ze szkół i polityki. Basiory pasą się tylko na państwowym wikcie.

Napisał(a): ~geo -

~Karol
~speed No władza w rece pedała to klęska
Jestem hetero zeby nie bylo wątpliwości , Biedron dopóki mnie nie molestuje mi nie przeszkadza ,nawet w pałacu prezydenckim ,o ile jest gotow ograniczyc wladze kosciola,usunac ze szkół ,postawić przed sadem wszystkich pedofili i zakazac im jakiego kolwiek kontaktu z dziecmi .To jest istotne dla kraju dla przyszlosci a nie to z kim Biedroń spi i to powinno każdego Polaka interesować !
Homosesksualist pstawi przed sadem pedofili? Swoich bedzie wsadzal? 10% homosiow to pedofile - takie sa statystyki.

Reklama

Napisał(a): Infamis46 -

Każdy by dostać się do koryta obiecuje złote góry.Jedno wiem ze jak dasz chamowi kawałek korony to ogłasza się królem. Odnośnie kościoła ,Biedron nie ma prawa wypowiadać za Polaków ,każdy ma prawo wierzyć w to co uważa .Największym zagrożeniem jest LGBT jak kosciół.[i][/i]

Napisał(a): gość -

Jak widac Biedron spodziewa sie dziecka jak tylko uzgodni z Niegolonym kto kogo zaplodni....

Reklama