38
ppt
Ten temat ma:
  • Wyświetleń164
  • Odpowiedzi36
  • Ocen na +0
38 ppt ?

Bielenda- wasze kosmetyki (37)

pokaż odpowiedzi chronologicznie | od najwyższej oceny
INTERIA.PL

Reklama

Re: Bielenda- wasze kosmetyki

Napisał(a): iwankak -

od jakiegoś czasu walczyłam z cieniami pod oczami, wynikało to oczywiście z problemów w pracy, małą ilością snu, próbowałam różnych kosmetyków i przypadkiem trafiłam na tohttp://trena.(...)0.html, płatki są świetne, może dlatego, że są z serii profesjonalnej ??? z pewnością to jest to czego szukałam, zostaną ze mną na długo

Napisał(a): sunnygirl007 -

pewnie, że znam i używam kosmetyków od Bielendy, mają dobre kremy, peelingi.
aktualnie mam peeling ultra nawilżający z serii vanity oils, mam balsam do golenia pod brysznic tej samej serii taki z pompką też mogę polecić, bo jest bardzo fajny, maseczki ponoć mają bardzo dobre.

Reklama

Napisał(a): klementynka1 -

Oj widze ze Bielenda cieszy sie w waszych kosmetyczkach sporą popularnoscia :) SUper :) A ja teraz jestem zachwywcona eliksirem z bielendy z tymi olejkami- argan, makadamia, marula. Mam po nim skore jak pupcia niemowlaka :P Takze wam rowniez polecam i chetnie przetestuje wasze rzeczy :)

Reklama

Napisał(a): Gość -

Jesli chodzi o Bielende to mam bardzo mile doswiadczenia z ich produktami- moim glownym problemem sa pekajace usta, ktore daja sie we znaki nawet latem :( Od niedawna wyhaczylam na polkach sklepowych bielendowa nowosc- wazelinę do ust z olejem arganowym i przyznam ze nic tak dobrze do tej pory nie dzialalo na moje spierzchniete wargi ;) Na peewno zagosci w mojej kosmetyczce na stałe :)

Napisał(a): gość -

anastasie Jesli chodzi o Bielende to mam bardzo mile doswiadczenia z ich produktami- moim glownym problemem sa pekajace usta, ktore daja sie we znaki nawet latem :( Od niedawna wyhaczylam na polkach sklepowych bielendowa nowosc- wazelinę do ust z olejem arganowym i przyznam ze nic tak dobrze do tej pory nie dzialalo na moje spierzchniete wargi ;) Na peewno zagosci w mojej kosmetyczce na stałe :)
Tez mam problem z suchymi ustami i mam od bielendy balsam do ust z olejkiem marula- to chyba jakas nowinka na polkach sklepowych ;) fakt, swietnie nawilza, natluszcza i czuję regenerację na calego ;)

Napisał(a): Gość -

JuliaTylko A używa ktoś wazelinkę do ust Bielendy z olejkiem arganowym? Widziałam ją na stronie producenta, ale nie można jej jeszcze dostać w zadnym sklepie. Widział ktoś gdzieś?
wazelinka od bielendy na 100% jest w rossmannie, nie używalam, ale na jakimś blogu czytałam, że bardzo fajna jest, więc pewnie i ja się na nią skuszę .
« Wróć do tematów
Do góry strony: Bielenda- wasze kosmetyki