787
ppt
Ten temat ma:
  • Wyświetleń74 tys.
  • Odpowiedzi42
  • Ocen na +-27
787 ppt ?

Bikini brazylijskie (43)

pokaż odpowiedzi chronologicznie | od najwyższej oceny
INTERIA.PL

Re: Bikini brazylijskie

Napisał(a): gość -

niestety tak i ostrzegam przed byciem zosią samosią

samo usunięcie nie było trudne, dopiero po kilku dniach kiedy włoski zaczęły odrastać zaczął się problem.

cała usiana byłam czerwonymi ropnymi krostkami (włosy wrastały w głąb nie do góry)

myślałam że wystarczy wyciągnąć je igłą - doprowadziłam do ostrego zapalenia mieszków włosowych

konieczna była wizyta u dermatologa - antybiotyki doustne i w maściach....
koszmar - nie mówiąc już o tym że trwało to wszystko ok miesiąca

teraz czekam aż się skóra zregeneruje i udaję się na laser,(wybrałam ten gabinet medest-lichaj.pl/zabiegi-dla-twarzy/depilacja-laserowa/ - byłam już tam na konsultacji, ale pan doktor radził żebym jeszcze trochę odczekała) bo boje się, że teraz już każda depilacja zrobi mi to samo

dodam że do tej pory goliłam się tam maszynka - i nigdy nie miałam takich problemów

Reklama

Reklama

Ja namówiłem swoją żonę na depilację całej cipulki. Na początku była przeciwna bo uważała że wygląda jak dziewczynka. Ale bardzo szybko się przekonała do depilacji. Super wygląda, bardziej higieniczne. Teraz sama chodzi bez mojego namawiania :D Polecam iść do profesjonalnego gabinetu, na wosk twardy, ponoć prawie nie boli. No i nie ma czerwonej tarki. Lekkie podrażnienie jest ale trwa tylko kilka godzin.

A ja sam depiluję moją żonkę zwykłą maszynką do włosów a później ona poprawia się w niektórych miejscach maszynką do golenia. Fajna zabawa we dwoje, a fryzurki to kwestia wyobraźni, za każdym razem inna. Dziewczyny nie bójcie się, z pierwszym razem żonka też miała jakieś obiekcje, teraz jest super

Reklama

Jako facet nie widze wiekszej różnicy czy tak czy inaczej, sa włoski to super, niema też fajnie
Jeżeli kobieta dba o higiene (myje sie) nie ma to znaczenia jedni lubia tak inni inaczej to też zalerzy od kształtu warg, zastanawiam sie na zakładem fryzjerskim, niecko kontrowersyjne i myśle ze narazie mogło by byc ciężko o klientele,
wracajac do tematu "fryzurka" musi byc wygodna dla właścicielki, jak jej pasuej tak sobie nosi lub nie, ale kochane kobiety liczcie sie czasami ze zdaniem partnera, coraz mniej facetów.... :)

gość Jako facet nie widze wiekszej różnicy czy tak czy inaczej, sa włoski to super, niema też fajnie
Jeżeli kobieta dba o higiene (myje sie) nie ma to znaczenia jedni lubia tak inni inaczej to też zalerzy od kształtu warg, zastanawiam sie na zakładem fryzjerskim, niecko kontrowersyjne i myśle ze narazie mogło by byc ciężko o klientele,
wracajac do tematu "fryzurka" musi byc wygodna dla właścicielki, jak jej pasuej tak sobie nosi lub nie, ale kochane kobiety liczcie sie czasami ze zdaniem partnera, coraz mniej facetów.... :)I tu masz rację, bo rzeczywiście coraz mniej facetów, za to coraz więcej nigdy nie dorastających chłoptasiów.

ja ci w tym pomogę .....

czerwona będzie zawsze ....

i wszystkie problemy znikną na zawsze

a takie pisanie o swoich intymnych okolicach doprowadza mnie do ekstazy ...!!!!!!!!!!!!!!

gość niestety tak i ostrzegam przed byciem zosią samosią

samo usunięcie nie było trudne, dopiero po kilku dniach kiedy włoski zaczęły odrastać zaczął się problem.

cała usiana byłam czerwonymi ropnymi krostkami (włosy wrastały w głąb nie do góry)

myślałam że wystarczy wyciągnąć je igłą - doprowadziłam do ostrego zapalenia mieszków włosowych

konieczna była wizyta u dermatologa - antybiotyki doustne i w maściach....
koszmar - nie mówiąc już o tym że trwało to wszystko ok miesiąca

teraz czekam aż się skóra zregeneruje i udaję się na laser,(wybrałam ten gabinet medest-lichaj.pl/zabiegi-dla-twarzy/depilacja-laserowa/ - byłam już tam na konsultacji, ale pan doktor radził żebym jeszcze trochę odczekała) bo boje się, że teraz już każda depilacja zrobi mi to samo

dodam że do tej pory goliłam się tam maszynka - i nigdy nie miałam takich problemów
« Wróć do tematów
Do góry strony: Bikini brazylijskie