125
ppt
Ten temat ma:
  • Wyświetleń4 tys.
  • Odpowiedzi29
  • Ocen na +219
125 ppt ?

Biskup Pieronek w mocnych słowach o PiS (30)

pokaż odpowiedzi chronologicznie | od najwyższej oceny

Biskup Pieronek w mocnych słowach o PiS

Napisał(a): ~jup -

Wydaje się, że Kościół raczej stoi po stronie rządów PiS. Nie wszyscy duchowni są jednak zadowoleni z poczynań partii rządzącej. Biskup Tadeusz Pieronek nazwał rządy PiS dyktaturą: Nie jest to co prawda dyktatura formalna i zadekretowana, ale ma jej wszystkie cechy. Władza gnębi opozycję, chce pozbawić ludzi słusznych przekonań, a zaszczepić takie, które pasują do ich pojęć

3 lipca był dniem tragicznym. Co więcej, połączonym z nachalnym stwierdzeniem, że wszystko działo się zgodnie z prawem. Przekonywanie, że zwykłą ustawą można zmienić konstytucję, to największa głupota, jaką słyszałem. Państwo demokratyczne bez niezależnych sądów nie istnieje

Czy rzeczywiście od 2 lat podążamy w Polsce drogą dyktatury?
INTERIA.PL

Re: Biskup Pieronek w mocnych słowach o PiS

Napisał(a): zbigniew1933 -

~xxxxxxxx Twój guru pieronek niech się nie miesza do polityki. Raczej niech pilnuje konfesjonału i krzyża , bo mu pintapita następny zajumie.
Taki komtur toruński może i ma prawo mieszać się do polityki?
Pisiory dały mu te prawo?

Oczywiście że nadrzędnym celem jest dyktatura kato-bolszewicka, gdzie prawa szariatu są nadrzędne a do tego SN i TK nie potrzeba.

Wystarczy prawo kościoła ( inkwizycja bis )

Ponieważ aktualny dyktator został niepełnosprawny, trwa bratobójcza walka wewnątrz PiSu o stanowisko dyktatora, dla nich prezes już prawie nie żyje.

Napisał(a): ~gość -

zbigniew1933 Oczywiście że nadrzędnym celem jest dyktatura kato-bolszewicka, gdzie prawa szariatu są nadrzędne a do tego SN i TK nie potrzeba.

Ponieważ aktualny dyktator został niepełnosprawny, trwa bratobójcza walka wewnątrz PiSu o stanowisko dyktatora, dla nich prezes już prawie nie żyje.
Nie zauważyłeś, że to ty jesteś niepełnosprawny umysłowo starcze ? jak tam po obniżce emeryturki, dychasz jeszcze ?

Napisał(a): ireneo -

~gość Pieronek na temat dyktatury wie najlepiej jako donosiciel TW Feliks kolega Boniego vel Jakuba Bauera TW Znak. Zdanie tych szmaciarzy znaczy tyle co zeszłoroczny śnieg.
no to ma dogłębną wiedzę czym taka dyktatura jest. Zwłaszcza pod reżimem takiego dziadostwa.

Napisał(a): ~gość -

ireneo
~gość Pieronek na temat dyktatury wie najlepiej jako donosiciel TW Feliks kolega Boniego vel Jakuba Bauera TW Znak. Zdanie tych szmaciarzy znaczy tyle co zeszłoroczny śnieg.
no to ma dogłębną wiedzę czym taka dyktatura jest. Zwłaszcza pod reżimem takiego dziadostwa.
I tak możesz szczekać w tym reżimie ? coś niespotykanego.

~gość
ireneo
~gość
zbigniew1933 Oczywiście że nadrzędnym celem jest dyktatura kato-bolszewicka, gdzie prawa szariatu są nadrzędne a do tego SN i TK nie potrzeba.

Nie zauważyłeś, że to ty jesteś niepełnosprawny umysłowo starcze ? jak tam po obniżce emeryturki, dychasz jeszcze ?
martw się o siebie4 i co będzie jak ci proboszcz przytnie kieszonkowe.
Nic mi nie przytnie bo jest na moim utrzymani biedny UBywatelu.
To jeszcze gorzej, alimentować dostojne tęgości to ruina. Masz pewnie jakiś rewir w eldoradzie kontenerowym. To ci mogą opodatkować i padaczka.

~gość
ireneo
I tak możesz szczekać w tym reżimie ? coś niespotykanego.
Nie mogę, jestem na indeksie ale nie martwi mnie to. Oni wiedzą o tym i wolą abym szczekał niż siedział. Za duże koszty dla dyktatury

~gość

Zapisałem się do komitetu rejonowego PiS i dostałem podwyżkę emerytury o 400 zł.

I sekretarz rejonowy powiedział że nie interesuje go moja przeszłość bo chronią komunistów we własnej partii.
« Wróć do tematów
Do góry strony: Biskup Pieronek w mocnych słowach o PiS