626
ppt
Ten temat ma:
  • Wyświetleń25 tys.
  • Odpowiedzi161
  • Ocen na +857
626 ppt ?

Biskup Tadeusz Pieronek o Jarosławie Kaczyńskim (162)

pokaż odpowiedzi chronologicznie | od najwyższej oceny
INTERIA.PL

Re: Biskup Tadeusz Pieronek o Jarosławie Kaczyńskim

Napisał(a): pintapalec -

~Daniel 68 a ja słuchając Pieronka to jakbym słuchał sługi szatana...gdzie w tym wszystkim Ewangelia ?!
A często masz dostęp do tego swojego szatana i jego sług ? Osobiście do ciebie przychodzą ze swoimi kazaniami.?

Re: Biskup Tadeusz Pieronek o Jarosławie Kaczyńskim

Napisał(a): ~Yetti -

~gosc Kto jeszcze musi skrytykować rządzących by do co poniektórych dotarło że nie tędy prowadzi droga do sukcesu Polski i Polaków?
Jeśli Unia chce, aby Polska była dla Arabów, to jaki tu sukces? Kto do tego nawołuje, aby nachodźcy przejęli nasz piękny kraj jest zwykłym zdrajcą. Po to nasi przodkowie umierali na polach bitew, żeby Polska była DLA POLAKÓW!

Re: Biskup Tadeusz Pieronek o Jarosławie Kaczyńskim

Napisał(a): ~Yetti -

~gosc i chwala bp Pierunkowi za te slowa, ktore sa PRAWDA , wystarczy spojrzec co zrobil szeregowy posel kaczynski wsrod Polakow, ile przelal na nich swojego jadu i nienawisci, sam podly, msciwy, zazdrosny i zawistny smie o sobie mowic ,, ze jest katolikiem , bigot , ktory nie ma w sercu Boga, paskudny, zadny absolutnej wladzy jedynie po to zeby mogl mscic sie na swoich wymyslonych wrogach, pasozyt zyjacy na koszt podatnikow , korzystajacy z przywilejow , ktore mu jako zwyklemu poslowi sie nie przysluguja, zyje od lat we wlasnym kokonie obslugiwany przez lizusow nie majacy pojecia o realnym swiecie , to samo chce zrobic z Polska i Polakami, podloscia jest rowniez to, ze wykorzystuje w haniebny sposob smolenska katastrowe do swoich podlych politycznych obsesji, ten czlowieczek potrzebuje koniecznie leczenia , bo jakos trudno uwierzyc , zeby normalnie myslacy czlowiek wyprawial i mowil takie herezje i idiotyzmy
Wstyd dla Polaka za te słowa. Nasi przodkowie oddawali życie za naszą ziemię, a teraz lewacy z różnych stron mówią że jeśli Polska ma być dla Polaków, to won z Unii. Kto namawia do oddania naszej Ojczyzny Arabom to zwykły zdrajca. I jak do tej pory tylko p. Prezes Kaczyński przeciwstawił się tej zdradzie. Za to tylko, za obronę Polski przed ohydnym lewactwem powinien zostać uznany Wielkim Polakiem. I nie zmienią tego żadne wasze inwektywy.

Re: Biskup Tadeusz Pieronek o Jarosławie Kaczyńskim

Napisał(a): ~Lucy -

~katolik A ja, jako katolik, KATEGORYCZNIE DOMAGAM SIĘ, żeby towarzysz "biskup" Pieronek ZDJĄŁ SUTANNĘ !!! POtem będzie mógł sobie RZYGAĆ JADEM do woli.
A jak nie, to apeluję do pozostałych polskich hierarchów o zwrócenie się do papieża Franciszka o EKSKOMUNIKĘ.
Nie jesteś katolikiem,to widać z wypowiedzi,kłamca.

Re: Biskup Tadeusz Pieronek o Jarosławie Kaczyńskim

Napisał(a): ~obiektywny -

A księżą tez dziela społeczeństwo na wiernych i niewiernych to taki podział jest dobry a cóż mogł powiedzieć biskup w takiej stacji jak by powiedział coś innego to by nie puścili nie wiem czy mój komentarz tutaj będzie dodany?

Re: Biskup Tadeusz Pieronek o Jarosławie Kaczyńskim

Napisał(a): ~asjk -

~gość A ja zostanę zwolennikiem Pieronka. Dobrze prawi. W końcu ktoś to trafnie podsumował.
Jakim mozesz byc poplecznkiem Pieronka pszeciez to Zydowski bskup ktory był zdrajcą narodu i polakow ma głeboko w dupi,,,, w latach 80 tanym pracownikiem SB który zdradzał polski narud
« Wróć do tematów
Do góry strony: Biskup Tadeusz Pieronek o Jarosławie Kaczyńskim