626
ppt
Ten temat ma:
  • Wyświetleń25 tys.
  • Odpowiedzi161
  • Ocen na +857
626 ppt ?

Biskup Tadeusz Pieronek o Jarosławie Kaczyńskim (162)

pokaż odpowiedzi chronologicznie | od najwyższej oceny

Re: Biskup Tadeusz Pieronek o Jarosławie Kaczyńskim

Napisał(a): ~gosc -

i chwala bp Pierunkowi za te slowa, ktore sa PRAWDA , wystarczy spojrzec co zrobil szeregowy posel kaczynski wsrod Polakow, ile przelal na nich swojego jadu i nienawisci, sam podly, msciwy, zazdrosny i zawistny smie o sobie mowic ,, ze jest katolikiem , bigot , ktory nie ma w sercu Boga, paskudny, zadny absolutnej wladzy jedynie po to zeby mogl mscic sie na swoich wymyslonych wrogach, pasozyt zyjacy na koszt podatnikow , korzystajacy z przywilejow , ktore mu jako zwyklemu poslowi sie nie przysluguja, zyje od lat we wlasnym kokonie obslugiwany przez lizusow nie majacy pojecia o realnym swiecie , to samo chce zrobic z Polska i Polakami, podloscia jest rowniez to, ze wykorzystuje w haniebny sposob smolenska katastrowe do swoich podlych politycznych obsesji, ten czlowieczek potrzebuje koniecznie leczenia , bo jakos trudno uwierzyc , zeby normalnie myslacy czlowiek wyprawial i mowil takie herezje i idiotyzmy
INTERIA.PL

Re: Biskup Tadeusz Pieronek o Jarosławie Kaczyńskim

Napisał(a): ~gość -

~gosc i chwala bp Pierunkowi za te slowa, ktore sa PRAWDA , wystarczy spojrzec co zrobil szeregowy posel kaczynski wsrod Polakow, ile przelal na nich swojego jadu i nienawisci, sam podly, msciwy, zazdrosny i zawistny smie o sobie mowic ,, ze jest katolikiem , bigot , ktory nie ma w sercu Boga, paskudny, zadny absolutnej wladzy jedynie po to zeby mogl mscic sie na swoich wymyslonych wrogach, pasozyt zyjacy na koszt podatnikow , korzystajacy z przywilejow , ktore mu jako zwyklemu poslowi sie nie przysluguja, zyje od lat we wlasnym kokonie obslugiwany przez lizusow nie majacy pojecia o realnym swiecie , to samo chce zrobic z Polska i Polakami, podloscia jest rowniez to, ze wykorzystuje w haniebny sposob smolenska katastrowe do swoich podlych politycznych obsesji, ten czlowieczek potrzebuje koniecznie leczenia , bo jakos trudno uwierzyc , zeby normalnie myslacy czlowiek wyprawial i mowil takie herezje i idiotyzmy
Wiem, że sukcesy rządu PISu bolą poniektórych, oj jak strasznie bolą ale trzeba przygotować się na następną kadencję, nie ma innego wyjścia. Panie pieronek, pan też musi uzbroić się w cierpliwość, pana pupile się nie sprawdziły a Pan Kaczyński - jak najbardziej:)))

Re: Biskup Tadeusz Pieronek o Jarosławie Kaczyńskim

Napisał(a): ~pytam -

~stp biskup ma w 100% racje , mały podzielił polaków teraz kończy dzielić kler
Ja tylko przypominam jak to poprzedni rząd dzielił elektoraty na : "młodzi wykształceni z wielkich miast" i elektorat moherowy, wschodnia ściana ubóstwa, elektorat wiejski itp. Gdzie ty wtedy byłeś??????????? i jak temu się przeciwstawiałeś???

Re: Biskup Tadeusz Pieronek o Jarosławie Kaczyńskim

Napisał(a): ~cyb -

~gość Wiem, że sukcesy rządu PISu bolą poniektórych, oj jak strasznie bolą ale trzeba przygotować się na następną kadencję, nie ma innego wyjścia. Panie pieronek, pan też musi uzbroić się w cierpliwość, pana pupile się nie sprawdziły a Pan Kaczyński - jak najbardziej:)))
Ale o jakich sukcesach mówisz?
500+ zwiększyło zadłużenie ale nie ma zapowiadanego baby boomu. Rekordowa ściągalność VATu to jedynie kreatywna księgowość.
Rekordowo niskie bezrobocie to wynik wyjazdu młodych i odejścia na emerytury starych a sama spadkowa tendencja trwa od lat.
Wzrost gospodarczy to efekt wpompowania w rynek pieniędzy z 500+. Problem w tym, ze to pieniądze z niemieckich banków (każdy debil potrafi pożyczyć pieniądze i je rozdawać) a nie zarobione przez produkcję. Inwestycje leżą i kwiczą.
Armia jak nie miała uzbrojenia tak nie ma. Śmigłowców nie ma, stare wycofywane są z patrolowania morza. Zamiast nowoczesnych okrętów podwodnych remont 50 letnich wraków.
Kolesiostwo, łamanie prawa i umarzanie spraw ludziom z partii.
Itp, itd. Można by godzinami wymieniać. Tragedia za tragedią, niekompetencja, kompletna kompromitacja na arenie międzynarodowej i na poziomie lokalnym. Gdzie te sukcesy k...?

Re: Biskup Tadeusz Pieronek o Jarosławie Kaczyńskim

Napisał(a): ~uytrirt -

~wysoki Kaczyński to mały wojownik. Z zachowania podobny do Napoleona i Hitlera. Wszyscy to kurduple.
Ale kogo Ty porównujesz? Napoleon walczył ramię w ramie ze swoimi żołnierzami narażając życie a Hitler nie chował się za plecami innych, brał odpowiedzialność za swoje decyzje (warto wspomnieć, ze też walczył na froncie). A Kaczyński? Bohater Solidarności do której nie zdążył się nawet zapisać bo spał do południa. Mały mściwy człowieczek, który w imię zemsty jest gotowy podpalić kraj...

Re: Biskup Tadeusz Pieronek o Jarosławie Kaczyńskim

Napisał(a): ~asher -

Ten człowiek śmie się przedstawiać jako przedstawiciel kościoła ? ktoś widział co robi obecnie lewactwo z kościołami w Paryżu ? ludzie przykuwają się do własnej świątyni a rodzima policja ich wyrywa. Pieronek to zakała chrześcijańska, to człowiek który przynosi wstyd całemu kościołowi w Polsce. Jaką drogą ma iść Polska jak nie chrześcijańską ? śmieszny facet bo duchownym go nazwać nie można
« Wróć do tematów
Do góry strony: Biskup Tadeusz Pieronek o Jarosławie Kaczyńskim