Twój post został dodany

20
ppt
Ten temat ma:
  • Wyświetleń214
  • Odpowiedzi18
  • Ocen na +0
20 ppt ?

Biuro księgowe Warszawa polecicie? (19)

pokaż odpowiedzi chronologicznie | od najwyższej oceny
INTERIA.PL

Reklama

Reklama

Re: Biuro księgowe Warszawa polecicie?

Napisał(a): ~aeryru -

~sdszfzdz
~Jola Polecam Intertax. Świetni specjaliści, bardzo dokładni, wysoka jakość świadczonych usług. Współpracujemy z nimi od 2008 roku i cały czas jesteśmy bardzo zadowoleni. Wszystko robią na czas, łatwy kontakt, bezproblemowo. http://intert(...)com.pl/
Jaka to półka cenowa ten Intertax?
Tani nie są, ale za to bardzo solidni. Kiedyś jak pracowałem w takiej firmie z kapitałem zagranicznym to pamiętam, że nas obsługiwali. A było dużo pracowników anglojęzycznych i Włochów też sporo. Generalnie warto z nimi założyć stałą współpracę.

Napisał(a): ~lgkfnsjdgfnjdf -

U mnie pierwszy warunkiem wyboru biura był komfort korzystania z usług, a drugim szybkość ich działania. Tak metodą odrzucania wybrałem Liczyka, bo mają e-księgowość więc łączą w sobie już dwa kryteria, o które mi chodziło. Dlatego warto szukać długo i dokładnie.

Reklama

Napisał(a): Gość -

~lgkfnsjdgfnjdf U mnie pierwszy warunkiem wyboru biura był komfort korzystania z usług, a drugim szybkość ich działania. Tak metodą odrzucania wybrałem Liczyka, bo mają e-księgowość więc łączą w sobie już dwa kryteria, o które mi chodziło. Dlatego warto szukać długo i dokładnie.
A jak cenowo wychodzi? Średnia czy wysoka półka? Nie ukrywam, że zależy mi na dobrej, niewysokiej cenie.

Napisał(a): ~SEgdsvdv -

nowezsie2
~lgkfnsjdgfnjdf U mnie pierwszy warunkiem wyboru biura był komfort korzystania z usług, a drugim szybkość ich działania. Tak metodą odrzucania wybrałem Liczyka, bo mają e-księgowość więc łączą w sobie już dwa kryteria, o które mi chodziło. Dlatego warto szukać długo i dokładnie.
A jak cenowo wychodzi? Średnia czy wysoka półka? Nie ukrywam, że zależy mi na dobrej, niewysokiej cenie.
Zależy ile chcesz przeznaczyć na księgowość. Możesz też wybrać sobie usługi i wtedy wiadomo, że płacisz za to z czego korzystasz.

Napisał(a): ~thgxfghf -

~SEgdsvdv
nowezsie2
Zależy ile chcesz przeznaczyć na księgowość. Możesz też wybrać sobie usługi i wtedy wiadomo, że płacisz za to z czego korzystasz.
A można u nich skorzystać z krótkiej współpracy? Potrzebuję się porozliczać i zamknąć działalność. Czy lepiej korzystać z pomocy księgowego bezpośrednio?

Napisał(a): ~Jurek25 -

Miesiąc temu założyłem firmę i podjąłem współpracę z biurem rachunkowym Abacus. Mieszczą się na Lanciego 8 lok. 29. Wiem, że to narazie może mało czasu, aby wydać kompleksową ocenę, ale narazie z poziomu obsługi oraz pomocy początkującemu przedsiębiorcy jestem zadowolony
« Wróć do tematów
Do góry strony: Biuro księgowe Warszawa polecicie?