Twój post został dodany

122
ppt
Ten temat ma:
  • Wyświetleń908
  • Odpowiedzi113
  • Ocen na +0
122 ppt ?

Biuro rachunkowe czy zaprzyjaźniona księgowa? (114)

pokaż odpowiedzi chronologicznie | od najwyższej oceny
INTERIA.PL

Reklama

Re: Biuro rachunkowe czy zaprzyjaźniona księgowa?

Napisał(a): ~monka45 -

ja mam w Tax Care księgowość, mimo, że brat mojego męża ma swoje biuro. tutaj mam ubezpieczenie od błędów przynajmniej, a poza tym wiadomo, lepiej oddać do niezależnego biuro. w każdym razie - z usług jestem zadowolona jak najbardziej.

Re: Biuro rachunkowe czy zaprzyjaźniona księgowa?

Napisał(a): Gość -

Sama kiedyś stałam przed takim pytaniem. Z uwagi na redukcje kosztów doszłam do wniosku, że lepiej będzie zwrócić się do specjalistycznego biura [url=http://twojebiuro24.pl/zakres-uslug[/url] w którym dodatkowo można negocjować ceny. Korzystają z najnowszych oprogramowań, obsługują wiele klientów i mają wielkie doświadczenie. W dodatku oferują wiele innych usług, jak np. szkolenia, wynajem sal, czy adres dla firmy. Bardziej mi się to opłaca.

Reklama

Re: Biuro rachunkowe czy zaprzyjaźniona księgowa?

Napisał(a): Gość -

biura rachunkowe wcale nie muszą być drogie. jak podejmiesz stałą współpracę z uczciwym biurem, to dostaniesz spore zniżki i możesz liczyć na szybkie załatwienie zleceń :). księgowa jednak dłużej zazwyczaj zajmuje się rozliczeniami, nie ma wiedzy specjalistycznej, żeby doradzić. najlepiej zaufaj specjalistom np. biuro rachunkowe http://perita.pl/ z którym współpracuje jest warte uwagi :)

Reklama

Re: Biuro rachunkowe czy zaprzyjaźniona księgowa?

Napisał(a): Gość -

Są takie sytuacje, kiedy warto skorzystać z doświadczenia biura rachunkowego. Zaprzyjaźniona księgowa może niekoniecznie się sprawdzić. Ja początkowo właśnie zlecałam sprawy księgowo-podatkowe poleconej przez znajomego księgowej, ale nie byłam zadowolona z jej usług. Teraz wszystkim się zajmuje http://firkra(...)l/firma i jest ok. Żadnych zaległości.
Załączniki:
« Wróć do tematów
Użytkownicy poszukiwali
  • pozna forum ksigowy
Do góry strony: Biuro rachunkowe czy zaprzyjaźniona księgowa?