Twój post został dodany

122
ppt
Ten temat ma:
  • Wyświetleń908
  • Odpowiedzi113
  • Ocen na +0
122 ppt ?

Biuro rachunkowe czy zaprzyjaźniona księgowa? (114)

pokaż odpowiedzi chronologicznie | od najwyższej oceny
INTERIA.PL

Re: Biuro rachunkowe czy zaprzyjaźniona księgowa?

Napisał(a): ~Gregor -

Jak dla mnie zdecydowanie biuro rachunkowe. Jednak opierać wszystko na jednej osobie to za duże ryzyko. Poza tym w takim biurze w razie czego można liczyć na szybszą pomoc. Ja korzystam u siebie w Rybniku z Bilansu www.bilans.info.pl i jestem bardzo zadowolony.

Reklama

Reklama

Re: Biuro rachunkowe czy zaprzyjaźniona księgowa?

Napisał(a): Gość -

Ja przyznam, że mam sporo doświadczenia w tym temacie. Jak zakładałem działalność budowlaną to pomagała mi w rozliczaniu księgowa, koleżanka żony. Z czasem pojawiały się niestety jakieś krzaczaki, zdarzyło się że coś zgubiła, to nie rozliczyła w czasie, zero kontaktu...Wybrałem w końcu neutralne biuro rachunkowe z którym współpracuje nawet zdalnie. Mowa o tax Bonus.
Wszystko w końcu gra :) Także polecam tą firmę albo znaleźć inne solidne ksiegowe, które dają gwarancję.

Reklama

Re: Biuro rachunkowe czy zaprzyjaźniona księgowa?

Napisał(a): ~Wiktoria Kęsek -

Myślę, że zaczynają działalność gospodarczą warto też mieć możliwość skorzystania z pomocy doradców. Polecam firmę http://kancelaria-dgp.pl/, świadczą nie tylko usługi księgowe ale też doradztwo w zakresie prowadzenia działalności gospodarczej, moja firma z nimi współpracuje i jak na razie nie narzekam.
Załączniki:

Re: Biuro rachunkowe czy zaprzyjaźniona księgowa?

Napisał(a): ~Hanna11 -

Zawsze na poczatku mozesz sprawdzic jak poradzi sobie zaprzyjazniona ksiegowa:) Chociaz korzystanie z uslug profesjonalnego biura tez jest dobrym wyborem bo mozna uniknac wielu bledow. Ja juz od dawna korzystam z pomocy Pani Beaty z [url=http://grazyna-ksiegowosc.pl/]http://grazyna-ksiegowosc.pl/[/url] i jestem bardzo zadowolona

Re: Biuro rachunkowe czy zaprzyjaźniona księgowa?

Napisał(a): ~olga1 -

ja już sprawdziłam taką zaprzyjaźnioną księgową, wszystko spychała na drugi plan, bo miała inne ważniejsze sprawy przed naszymi. Dlatego najlepiej podpisać umowę z profesjonalną i odpowiedzialną firmą, polecam wspomniane wcześniej http://www.bk(...)com.pl/, bardzo rzeczowi i konkretni, doskonale dbają o naszą firmę.
« Wróć do tematów
Użytkownicy poszukiwali
  • pozna forum ksigowy
Do góry strony: Biuro rachunkowe czy zaprzyjaźniona księgowa?