Twój post został dodany

113
ppt
Ten temat ma:
  • Wyświetleń872
  • Odpowiedzi104
  • Ocen na +0
113 ppt ?

Biuro rachunkowe czy zaprzyjaźniona księgowa? (105)

pokaż odpowiedzi chronologicznie | od najwyższej oceny
INTERIA.PL

Re: Biuro rachunkowe czy zaprzyjaźniona księgowa?

Napisał(a): ~Tomasz -

Ja jak zakładałem firmę to skorzystałem z usług pomocy biura rachunkowego genix z Lublina i pomogli mi załatwić wszystkie formalności, zgłoszenia do właściwych urzędów i tym podobne. Teraz cały czas u nich wszystko rozliczamy i współpracujemy.

Reklama

Napisał(a): Gość -

Tax care od lat, wychodzi najtaniej, a jakość usług porównywalna z poprzednią księgową, z jaką współpracowałam. Wszystkie urzędowe sprawy też za mnie załatwiają, więc nie muszę się o nic martwić.

Napisał(a): ~keliska -

czarna05 Tax care od lat, wychodzi najtaniej, a jakość usług porównywalna z poprzednią księgową, z jaką współpracowałam. Wszystkie urzędowe sprawy też za mnie załatwiają, więc nie muszę się o nic martwić.
mozesz coś więcej o nich napisać? Jak to u nich wygląda, co jak wyczerpiesz abonament, można jakos dokupic pakiet czy coś? Czy można online załatwiać formalności? Mnie rzadko można złapać, dużo jeżdżę po PL i to ył zawsze problem z naszą wcześniejszą księgową

Reklama

Napisał(a): ~Kasia -

To wszystko zależy jaki zakres obsługi Cię interesuje. U mnie całą księgowość jak i kadry ogarnia jedno biuro - Gwarant z Bielska Białej. Woleliśmy to rozwiązanie niż osobno zatrudniać księgową i kadrową. U nas sprawdzają się świetnie.

Reklama

Napisał(a): Gość -

~keliska
czarna05 Tax care od lat, wychodzi najtaniej, a jakość usług porównywalna z poprzednią księgową, z jaką współpracowałam. Wszystkie urzędowe sprawy też za mnie załatwiają, więc nie muszę się o nic martwić.
mozesz coś więcej o nich napisać? Jak to u nich wygląda, co jak wyczerpiesz abonament, można jakos dokupic pakiet czy coś? Czy można online załatwiać formalności? Mnie rzadko można złapać, dużo jeżdżę po PL i to ył zawsze problem z naszą wcześniejszą księgową
Nie no, tutaj możesz wszystko załatwić online czy telefonicznie, jak wolisz. Nie wiem, jak to jest w przypadku wyczerpania abonamentu, czy to w ogóle jest możliwe? Mi się jeszcze nie zdarzyło. Mam jdg i nie mam tych papierów jakoś strasznie dużo.

Napisał(a): ~Górecki -

Biuro rachunkowe to chyba najlepsza opcja. Biuro bierze jednak na siebie większą odpowiedzialność i więcej oferuje. To też i lepsze podejście do klienta. Biuro rachunkowe z którego korzystam ma fajne podejście, bardzo nowoczesne. Sporo zainwestowali z tego co wiem w nowoczesne urządzenia i programy. Komunikacja z nimi róznymi drogami, od chatu, przez skype po oczywiście telefon i meil. Używają jakiegoś CRMa - wszystkie informacje mają w jednym miejscu. Do tego przechowywanie dokumentów na serwerze, z dostepem po logowaniu.Nawet faktury papierowe i paragony ze stacji paliw sa skanowane za pomocą aplikacji InvoiceDigitizer która jest zintegrowana z całym systemem księgowym i właśnie z przechowywaniem dokumentów na serwerze.

Napisał(a): ~adamm -

Fajną ofertę ma Crwm, można się było dogadać co do szczegółów bo też nasza wspólnota jest dość mała i ma specyficzne potrzeby. Dużo nie biorą, prowadzą nam pełną obsługę od strony finansowej, już sam nie muszę się tymi rozliczeniami zajmować co powiem szczerze że kradło mi sporo czasu miesięcznie...

Napisał(a): ~gość -

a Optima z Krakowa? Dziwie się, że nikt nie wspomina o niej, ja korzystam od około roku i zdecydowanie mogę polecić. Prowadzę małą firmę, więc nie wiem jak wyglada sprawa z dużymi spółkami, ale dla małych przedsiębiorstw jak najbardziej

Napisał(a): ~Kukiełka -

Ja od lat korzystam niezmiennie z usług księgowych w Katowicach w punkcie www.plus.katowice.pl. Trafiliśmy tam całkiem przez przypadek i już tak zostaliśmy. Biuro oferuję bardzo dogodne ceny dla osób początkujących w branży przedsiębiorcy.

Napisał(a): ~Weronika -

Ja bałabym się zaryzykować, wolałabym zapłacić nieco więcej ale mieć pewność, że dokuemnty są przygotowane jak należy. Sama znam jakieś podstawy księgowości, ale nie odważyłam się zająć tym sama, całość zleciałam do Gwarantu z Bielska Białej . Jeśli zdecydujesz się na takie rozwiązanie i jesteś ze Śląska mogę Ci ich szczerze polecić.

Napisał(a): ~Kasia -

Ja początkowo prowadziłam sama moją księgowość (ogólnie nic wielkiego, kpir) ale odkąd weszły jpk to troszkę się bałam jak to będzie i po prostu znalazłam sobie księgową, teraz przesyłam wszystkie dokumenty pocztą albo przez internet i o nic się nie martwię, Pani Regina z biura rachunkowego mgr Regina Granek zajmuje tymi wszystkimi zawiłościami prawnymi. Tak więc jeśli ma się jakąś tam wiedzę z zakresu rachunkowości to może lepiej samemu sobie prowadzić księgowość można zaoszczędzić, ale jak się takowej nie posiada to myślę że lepiej wybrać biuro rachunkowe niż księgową jednak to mniejszy koszt będzie.
« Wróć do tematów
Użytkownicy poszukiwali
  • pozna forum ksigowy
Do góry strony: Biuro rachunkowe czy zaprzyjaźniona księgowa?