Twój post został dodany

113
ppt
Ten temat ma:
  • Wyświetleń872
  • Odpowiedzi104
  • Ocen na +0
113 ppt ?

Biuro rachunkowe czy zaprzyjaźniona księgowa? (105)

pokaż odpowiedzi chronologicznie | od najwyższej oceny
INTERIA.PL

Re: Biuro rachunkowe czy zaprzyjaźniona księgowa?

Napisał(a): ~superman -

Usługi na najwyższym poziomie świadczy biuro rachunkowe biurobilans.eu. Można liczyć na pełen profesjonalizm, rzetelne i uczciwe podejście. We wszystkim mam porządek i żadne kontrole mi nie straszne.

Reklama

Napisał(a): ~Karolina -

Korzystam z biura usług księgowych - kwadragda.pl, ale z drugiej strony Panią Grażynę (właścicielkę, a przy tym Panią, która zajmuje się moimi dokumentami) mogę nazwać już zaprzyjaźnioną księgową. Ufam jej w stu procentach i polecam.

Reklama

Napisał(a): ~Agnes -

Po znajomości wiecie jak to jest :) Ja juz się tak przejechałam, że uznałam, że wezmę zaprzyjaźnioną księgową i jak miała deadliny, to czyje sprawy odkładała na bok, bo przecież ''ja się nie obrażę''?.....Oczywiscie.....:):) Dlatego uznałam, że dość tego i kierując się opiniami zaczęłam korzystać z usług Biura Rachunkowego Marcina Kowalewskiego. I to był mój strzał w 10...:)

Reklama

Napisał(a): zozole -

Biuro, zdecydowanie, z obcym łatwiej się rozmawia o sprawach zawodowych niż ze znajomym. Ale z drugiej strony fajnie, jak z księgowym ma się spoko relacje, można to fajnie połączyć – i taki profesjonalizm i dystans zawodowy z jednoczesnym przyjaznym podejściem do klienta ma Księgowy w airmaxach.

Napisał(a): idamoskwa -

~lubbaa My jesteśmy juz prawie 4 rok wierni wrocławskiemu biuru rachunkowemu Super Księgi z Łęczyckiej. Pomogli nam w zakładaniu działalności i są z nami po dziś dzień prowadząc pełną obsługę księgowo- płacową naszej firmy . Rzetelna obsługahttps://super(...)iegi.pl

Napisał(a): ~Makuch8 -

Moim zdaniem dobrej jakości biuro księgowe jest najlepszym rozwiązaniem. Pomogą wybrać odpowiedni rodzaj opodatkowania, będą reprezentować firmę przed ZUS czy US, a to jest bardzo pomocne. Do tego nie będzie po prostu błędów w rozliczeniu. Mogę zarekomeodować biuro rachunkowe z Warszawy Adamus z ul. Lanciego

Napisał(a): ~daez -

Biuro rachunkowe jest znacznie tańszą opcją. Dlatego małe i średnie firmy powinny korzystać z usług biur rachunkowych. Jeżeli mieszkacie w Krakowie i rozglądacie się za odpowiednią firmą, do której warto się zgłosić to polecam wam skontaktować się zhttps://www.m(...)com.pl/ Tam pracują doświadczeni specjaliści.
« Wróć do tematów
Użytkownicy poszukiwali
  • pozna forum ksigowy
Do góry strony: Biuro rachunkowe czy zaprzyjaźniona księgowa?