Twój post został dodany

122
ppt
Ten temat ma:
  • Wyświetleń907
  • Odpowiedzi113
  • Ocen na +0
122 ppt ?

Biuro rachunkowe czy zaprzyjaźniona księgowa? (114)

pokaż odpowiedzi chronologicznie | od najwyższej oceny

Re: Biuro rachunkowe czy zaprzyjaźniona księgowa?

Napisał(a): ~jolka39 -

Małe firmy często potrzebują wsparcia księgowości zewnętrznej, aby nie musieć utrzymywać swojego, osobnego działu związanego z finansami. Dlatego dobrym rozwiązaniem jest współpraca z firmami typuhttps://www.z(...)com.pl/ , która komleksowo obsługuje w zakresie podatków, rachunkowości oraz innych kwestiach finansowych. Ich oferta cenowa jest bardzo elastyczna i dopasowują formę współpracy do indywidualnych potrzeb klienta.
INTERIA.PL

Reklama

Reklama

Napisał(a): Tomisko -

Ja wolę korzystać z biura, oddaję im papiery i koniec, wszystko robią za mnie ;) Polecam QualityDot, odbierają moje dokumenty kurierem i wszystko rozliczają w terminie, zawsze służą też radą i wsparciem.

Reklama

Napisał(a): ~Darek85 -

To zależy, czy masz pewność, że koleżanka księgowa faktycznie dobrze księguje :P Pamiętaj, że jeśli okaże się, że są błędy w księgowości, to możesz stracić koleżankę.

Jeśli chodzi o biuro rachunkowe, to też zależy, czy trafisz na dobre. Poczytaj opinie w internecie, popytaj znajomych u kogo księgują swoje firmy. Ja od dłuższego czasu korzystam z usług biura Altera i jestem bardzo zadowolony. Tutaj jest ich strona www, jak chcesz sobie ich sprawdzić: www.altera.co

Napisał(a): ~Damian -

Ja korzystam z pomocy Centrum Usług Księgowych Europartner i jestem bardzo zadowolony ze współpracy. Nie muszę się martwić o księgowość swojej firmy, wszystko jest świetnie dopilnowane, o wszystkim jestem na bieżąco informowany. Godna zaufania firma
« Wróć do tematów
Użytkownicy poszukiwali
  • pozna forum ksigowy
Do góry strony: Biuro rachunkowe czy zaprzyjaźniona księgowa?