Odpowiadasz na:
Biuro rachunkowe czy zaprzyjaźniona księgowa?

Gość
Temat dodał(a):
Gość -
Witajcie, jestem właścicielką małej firmy. Dopiero zaczynam moją działalność i mam dylemat. Nie wiem czy skorzystać z prowadzenia księgowości przez biuro rachunkowe, czy z usług znajomej księgowej, która tylko sobie dorabia w ten sposób. Z jednej strony biuro jest na pewno droższe, ale wydaje mi się też bardziej doświadczone. Myślicie, że zwykła księgowa da sobie radę z moimi płatnościami? Proszę o radę!

Piszesz jako

...a zalogowani dostają więcej. lub załóż konto pocztowe Interii

To zajmie tylko chwilę

Aby założyć unikalne konto na Forum, zarejestruj zupełnie darmową pocztę Interia.pl, wybierz nick i ciesz się nowymi nieograniczonymi możliwościami! Ciekawe dyskusje już na Ciebie czekają.Pomoc
4000 znaków do wpisania

Treść

Opisz własne doświadczenia, zadaj pytanie lub podziel się swoimi spostrzeżeniami.Twój wpis będzie ciekawszy, jeśli dodasz do niego zdjęcie i wideo.Odpowiadając w dyskusji, pamiętaj o kulturze wypowiedzi i przestrzeganiu regulaminu Forum.

przepisz kod z obrazka
Gość

Podsumowanie tematu - najnowsze 4 odpowiedzi

INTERIA.PL

Re: Biuro rachunkowe czy zaprzyjaźniona księgowa?

Napisał(a): ~daez -

Biuro rachunkowe jest znacznie tańszą opcją. Dlatego małe i średnie firmy powinny korzystać z usług biur rachunkowych. Jeżeli mieszkacie w Krakowie i rozglądacie się za odpowiednią firmą, do której warto się zgłosić to polecam wam skontaktować się zhttps://www.m(...)com.pl/ Tam pracują doświadczeni specjaliści.

Reklama

Re: Biuro rachunkowe czy zaprzyjaźniona księgowa?

Napisał(a): ~Makuch8 -

Moim zdaniem dobrej jakości biuro księgowe jest najlepszym rozwiązaniem. Pomogą wybrać odpowiedni rodzaj opodatkowania, będą reprezentować firmę przed ZUS czy US, a to jest bardzo pomocne. Do tego nie będzie po prostu błędów w rozliczeniu. Mogę zarekomeodować biuro rachunkowe z Warszawy Adamus z ul. Lanciego

Reklama