Odpowiadasz na:
Biuro rachunkowe czy zaprzyjaźniona księgowa?

Gość
Temat dodał(a):
Gość -
Witajcie, jestem właścicielką małej firmy. Dopiero zaczynam moją działalność i mam dylemat. Nie wiem czy skorzystać z prowadzenia księgowości przez biuro rachunkowe, czy z usług znajomej księgowej, która tylko sobie dorabia w ten sposób. Z jednej strony biuro jest na pewno droższe, ale wydaje mi się też bardziej doświadczone. Myślicie, że zwykła księgowa da sobie radę z moimi płatnościami? Proszę o radę!

Piszesz jako

...a zalogowani dostają więcej. lub załóż konto pocztowe Interii

To zajmie tylko chwilę

Aby założyć unikalne konto na Forum, zarejestruj zupełnie darmową pocztę Interia.pl, wybierz nick i ciesz się nowymi nieograniczonymi możliwościami! Ciekawe dyskusje już na Ciebie czekają.Pomoc
4000 znaków do wpisania

Treść

Opisz własne doświadczenia, zadaj pytanie lub podziel się swoimi spostrzeżeniami.Twój wpis będzie ciekawszy, jeśli dodasz do niego zdjęcie i wideo.Odpowiadając w dyskusji, pamiętaj o kulturze wypowiedzi i przestrzeganiu regulaminu Forum.

przepisz kod z obrazka
Gość

Podsumowanie tematu - najnowsze 4 odpowiedzi

INTERIA.PL

Reklama

Re: Biuro rachunkowe czy zaprzyjaźniona księgowa?

Napisał(a): ~jolka39 -

Małe firmy często potrzebują wsparcia księgowości zewnętrznej, aby nie musieć utrzymywać swojego, osobnego działu związanego z finansami. Dlatego dobrym rozwiązaniem jest współpraca z firmami typuhttps://www.z(...)com.pl/ , która komleksowo obsługuje w zakresie podatków, rachunkowości oraz innych kwestiach finansowych. Ich oferta cenowa jest bardzo elastyczna i dopasowują formę współpracy do indywidualnych potrzeb klienta.

Re: Biuro rachunkowe czy zaprzyjaźniona księgowa?

Napisał(a): ~Kamila -

Też tak kiedyś przejechałam się na znajomej księgowej. Nigdy więcej. Teraz współpracuje z biurem rachunkowym GAMA i no jest to kolosalna różnica :)

Reklama