Odpowiadasz na:
Biuro rachunkowe czy zaprzyjaźniona księgowa?

Gość
Temat dodał(a):
Gość -
Witajcie, jestem właścicielką małej firmy. Dopiero zaczynam moją działalność i mam dylemat. Nie wiem czy skorzystać z prowadzenia księgowości przez biuro rachunkowe, czy z usług znajomej księgowej, która tylko sobie dorabia w ten sposób. Z jednej strony biuro jest na pewno droższe, ale wydaje mi się też bardziej doświadczone. Myślicie, że zwykła księgowa da sobie radę z moimi płatnościami? Proszę o radę!

Piszesz jako

...a zalogowani dostają więcej. lub załóż konto pocztowe Interii

To zajmie tylko chwilę

Aby założyć unikalne konto na Forum, zarejestruj zupełnie darmową pocztę Interia.pl, wybierz nick i ciesz się nowymi nieograniczonymi możliwościami! Ciekawe dyskusje już na Ciebie czekają.Pomoc
4000 znaków do wpisania

Treść

Opisz własne doświadczenia, zadaj pytanie lub podziel się swoimi spostrzeżeniami.Twój wpis będzie ciekawszy, jeśli dodasz do niego zdjęcie i wideo.Odpowiadając w dyskusji, pamiętaj o kulturze wypowiedzi i przestrzeganiu regulaminu Forum.

przepisz kod z obrazka
Gość

Podsumowanie tematu - najnowsze 4 odpowiedzi

INTERIA.PL

Re: Biuro rachunkowe czy zaprzyjaźniona księgowa?

Napisał(a): ~Darek85 -

To zależy, czy masz pewność, że koleżanka księgowa faktycznie dobrze księguje :P Pamiętaj, że jeśli okaże się, że są błędy w księgowości, to możesz stracić koleżankę.

Jeśli chodzi o biuro rachunkowe, to też zależy, czy trafisz na dobre. Poczytaj opinie w internecie, popytaj znajomych u kogo księgują swoje firmy. Ja od dłuższego czasu korzystam z usług biura Altera i jestem bardzo zadowolony. Tutaj jest ich strona www, jak chcesz sobie ich sprawdzić: www.altera.co

Re: Biuro rachunkowe czy zaprzyjaźniona księgowa?

Napisał(a): ~PatrykPL -

Ja korzystam z usług biura rachunkowegohttps://www.s(...)nski.pl . Specjalizują się w prowadzeniu ksiąg rachunkowych oraz obsłudze kadrowo-płacowej. Swoje usługi realizują rzetelnie, profesjonalnie i terminowo. Jestem bardzo zadowolony z naszej współpracy.

Reklama

Re: Biuro rachunkowe czy zaprzyjaźniona księgowa?

Napisał(a): Tomisko -

Ja wolę korzystać z biura, oddaję im papiery i koniec, wszystko robią za mnie ;) Polecam QualityDot, odbierają moje dokumenty kurierem i wszystko rozliczają w terminie, zawsze służą też radą i wsparciem.

Re: Biuro rachunkowe czy zaprzyjaźniona księgowa?

Napisał(a): ~Polecka -

Zdecydowanie biuro rachunkowe. A jak dla firmy i we Wrocławiu to zdecydowanie Księgowi Wrocław. Dla mnie nr 1 na rynku www.ksiegowiwroclaw.pl

Reklama