87
ppt
Ten temat ma:
  • Wyświetleń852
  • Odpowiedzi78
  • Ocen na +0
87 ppt ?

Biżuteria na topie (79)

pokaż odpowiedzi chronologicznie | od najwyższej oceny
INTERIA.PL

Reklama

Reklama

Re: Biżuteria na topie

Napisał(a): gość -

http://www.protime.pl/product-aar-30912-Zegarek-Festina-F16814-1.html
Moim zdaniem ładny zegarek jest zawsze na topie przykładowo. Ze swoim z powyższego linku nie rozstaje się nigdy, tak się już do niego przyzwyczaiłam. Dostałam go od chłopaka i jestem bardzo zadowolona, bo jego jakość i funkcjonalność jest świetna, ale w końcu to Festina.

Reklama

Re: Biżuteria na topie

Napisał(a): Gość -

Ja bardzo lubię delikatne łańcuszkowe naszyjniki, tak zwane celebrytki. Mam obecnie 3. Noszę je pojedynczo ale wszystkie razem kiedy chcę aby efekt był mocniejszy.

Lubię również nowoczesne bransoletki. Wybieram zwykle biżuterię ze srebra albo złota czyli z naturalnych kruszców.

Podoba mi się biżuteria MyWay Jewellery:
[url]http://myway-jewellery.com/pl/[/url] - tutaj mozna sobie przejrzeć co mają. W ostatnim czasie jest dość promowana przez blogerki. Podobają mi się ich zestawy :
[image]000466PW0XPPHC99[/image]

Re: Biżuteria na topie

Napisał(a): Gość -

amalane Osobiście nie przepadam za bardzo ozdobną biżuterią. Zwykle preferuję jakies deikatne kolczyki. Jestem zdania,ze taki właśnie image jest najlepszy. Stawiam również na jakość. Złoto, srebro. Jakiś czas temu kupiłam sobie również elegancki zegarek. Taki klasyczny srebrny model Certiny:
http://www.ze(...)71.html

O wiele bardziej podoba mi się coś takiego niż jakiś bardzo ozdobny michael kors.
Ciekawy wygląd. Tak się składa, że planuję z okazji 10 rocznicy ślubu kupić mojej małżonce jakiś zegarek - zastanawiam się czy taki srebrny zegarek z kruczo czarną bransoletą spodobałby jej się. Ale w sumie gdyby nawet się nie spodobał, to zawsze można przecież wymienić na inny lub oddać - prawda?
« Wróć do tematów
Do góry strony: Biżuteria na topie