6
ppt
Ten temat ma:
  • Wyświetleń7
  • Odpowiedzi2
  • Ocen na +15
6 ppt ?

Black Lives matter i świński łeb! Czy to sataniści? (3)

pokaż odpowiedzi chronologicznie | od najwyższej oceny

Black Lives matter i świński łeb! Czy to sataniści?

Napisał(a): ~gość -

Jak już wiecie, LGBT jest popierane przez Kościół Szatana (kto nie wierzy, niech sprawdzi, postulaty LGBTdotyczące płci i seksualności są zbierze z satanistycznymi, jest też oficjalne poparcie dla sprawy ze strony władz owego kościoła).

Członkowei Black Lives Matter, którzy łaćzą się z LGBT, spalili ostatnio Biblię, nadziewając przy tym na kij świński łeb. Podobnych czynów dokonywali sataniści-poganie z zespołu balckmetalowego Mayhem, którzy wykorzystywali odcięty świński łeb na kiju podczas występów:https://www.y(...)i354i3M

Nazwa jednego z ich albumów to De Mysteriis Dom Sathanas. Świnia była zwierzęciem, które składało się w ofierze w czasie obrzędów ku czci bogini. Poganie wierzyli w boginię, której cześć jest sprzeczna z czcią Stwórcy, Boga najwyższego. Mayhem nawiązywał do dawnych obrzędów pogańskich. Satanistycznych.
INTERIA.PL

Re: Black Lives matter i świński łeb! Czy to sataniści?

Napisał(a): ~gość -

Tak, to ciekawe, ale tak jest: wiele osób przyjęło sposób postrzegania seksualności zbieżny z tym, co popiera oficjalnie kościół szatana. Aż sie można zdziwić, czytając to, co można przeczytać na oficjalnie dostępnych stronach satanistycznych. Poglądy wielu spośród "niewtajemniczonych" toczka w toczkę.

Reklama

« Wróć do tematów
Do góry strony: Black Lives matter i świński łeb! Czy to sataniści?