187
ppt
Ten temat ma:
  • Wyświetleń8 tys.
  • Odpowiedzi92
  • Ocen na +31
187 ppt ?

Błąd #1801 przy logowaniu do poczty (93)

pokaż odpowiedzi chronologicznie | od najwyższej oceny

Błąd #1801 przy logowaniu do poczty

Napisał(a): ~DeViL -

Witam chciałbym poruszyć pewien problem z którym mam doczynienia juz od dość długiego czasu. Myślałem ze to po prostu błąd taki który przejdzie automatycznie bądź są jakieś prowadzone prace/poprawki itp. No ale jednak sie myliłem więc pomyślałęm ze może napisze tutaj i znajdzie sie ktoś kto mi pomoże :) Odrazu uprzedzam , wszystko ale to WSZYSTKO wpisuję poprawnie tj. mój adres poczty oraz hasło . Niestety nie miałem pytania pomocniczego ani alternatywnego e-maila. Myślę ze po prostu moje konto zostało zablokowane lub też był na nim włam przez co nie moge teraz wejść. To są moje przypuszczenia ale moze ktoś również sie spotkał z tym problemem.
INTERIA.PL

Re: Błąd #1801 przy logowaniu do poczty

Napisał(a): ~Gosia -

Witam, mam taki sam problem na początku myślałam ze to po prostu ja ciągle zapominam haseł do poczty. Musiałam zakładać pocztę nowa już kilka razy i hasło zapisywałam już tak aby nie zapodziać i co? Po dłuższym czasie nielogowania się do poczty wyskakuje błąd i znów wszystkie ważne mi dokumenty idą w zgubę przez cholerną interie....?;/;/;/

Reklama

Napisał(a): ~bedney58 -

~Gosia Witam, mam taki sam problem na początku myślałam ze to po prostu ja ciągle zapominam haseł do poczty. Musiałam zakładać pocztę nowa już kilka razy i hasło zapisywałam już tak aby nie zapodziać i co? Po dłuższym czasie nielogowania się do poczty wyskakuje błąd i znów wszystkie ważne mi dokumenty idą w zgubę przez cholerną interie....?;/;/;/
z tym że otwieram poczte w domu jest ok! a w pracy na innym kompie
nie da rady jest gowniany bląd,o co jej chodzi tej niemieckiej interii

Napisał(a): ~jarasnet -

~bedney58
~Gosia Witam, mam taki sam problem na początku myślałam ze to po prostu ja ciągle zapominam haseł do poczty. Musiałam zakładać pocztę nowa już kilka razy i hasło zapisywałam już tak aby nie zapodziać i co? Po dłuższym czasie nielogowania się do poczty wyskakuje błąd i znów wszystkie ważne mi dokumenty idą w zgubę przez cholerną interie....?;/;/;/
z tym że otwieram poczte w domu jest ok! a w pracy na innym kompie
nie da rady jest gowniany bląd,o co jej chodzi tej niemieckiej interii

Mam to samo, od dawna, na smartfonie na żony konto logowanie bez problemu, na PC nie da rady, błąd jak wyżej.

Reklama

Reklama

Napisał(a): ~1801 -

Mam to samo skrzynkę mam od 10 lat zadzwoniłem do BOK jakiś kretyn zadawal mi debilne pytania np ile wiadomości wysłałem z mego konta walnołem 100000 podskoczył nie zgadza się potem coś pieprzył o wirusach w końcu mowi to nie pańskie skrzynka choć korzystałem z niej 2 godz przed rozmową z tym gostkiem olac ich

Napisał(a): ~gosc -

~1801 Mam to samo skrzynkę mam od 10 lat zadzwoniłem do BOK jakiś kretyn zadawal mi debilne pytania np ile wiadomości wysłałem z mego konta walnołem 100000 podskoczył nie zgadza się potem coś pieprzył o wirusach w końcu mowi to nie pańskie skrzynka choć korzystałem z niej 2 godz przed rozmową z tym gostkiem olac ich
.......................OJ BIEDAKU no skoro tak ci powiedział to prawda jest a co nie wiesz to że sami jasnowidze tu są zaraz wywęszy kto kłamie a kto mówi prawdę i sam duch potwierdza to jak ci tak napisał to prawda jest pewnie masę kont zakładałeś/aś i dal ci takiego kopa ze masz za swoje i duchy potwierdzają to ty dziadzie cholerny albo babsko wredne może tak szkoda że duchy nie maja ciał dały by ci i to zdrowo aż nie maja ciał ale są z ludzmi nie wszystkie duch potwierdza to wykrywają wszystko od złodzieja po korupcje od pisania bredni na innych po ukaranie go jak różnie walą mu śmierdzą wszystko w 1 celu chcą odeśc i odchodzą jedne jako jasne dusze inne do piekła idą ale tam mają już pozwolenie to diabły i demony wiec odwal się bo jak ci przygrzmocą to rozumu nie złapiesz a ile was tu właziło jak krowa do chlewa bo widzi i niszczy
masę ludzi za nic bo widzi i diabla wywoła teraz ten sam diabeł nogi w z d.... powyrywa i bardzo dobrze odechce się niszczenia ludzi duchami ty kim jesteś nie wiem duch wielokrotnie potwierdza to a że przywali teraz to dla ich dobra a tobie i innym odechce się niszczenia ich na zawsze ale na ;pocieszenie powiem ci jedno lata po wszystkich forach wiesz dlaczego powiem ci bo wszędzie są głupki co niszczyli dla kasy wszystkie duchy i potwierdza to pewnie za chwile poleci po wszystkich forach jednych postraszy ze swoją armią innych co zrobi zabiera wszystko i daje lekcje pokory w/b boga bo to armia boga jest jak nie wiesz od dawna a to że nie chcą cie wpuścic są 2 wersje 1 to taka właziłeś/as tu i pisałaś/eś brednie na innych dla kasy władzy a 2 wersja to piszesz aby komuś dokopac za nic magię odprawic to bidoki bronią cie jak nie wiem co bo z diabłem nie ma żartów taki się zrobił dla każdego co go wywołał że łby potrafi ukręcic za to co im ludzie zrobili potwierdza to widzisz nie odpuści nikomu wiesz dlaczego ale gdzie tam takiej wiedzy ci brak nie odpuści bo wywołali nie odpuści bo zniszczyli wszystko a że takich cwaniaków było masa to jak wchodzi w 'siec' to wszystko chodzi i wali nie leje a wali i to tak że nie jeden/dna ma dośc na zawsze za bawienie się duchami tak to wygląda on chce odejśc i jasne duchy to samo a wszystkie wiedzą o jednym że ludzie każą im służyc za kasę za chwile to będą tak czarne dusze że znów jak diabły i demony po świecie będą latac i ze 400 lat potwierdzają to bo ludzie jak ludzie a gdzie by sobie darowali i nie kazali im służyc potwierdza to już duchy zadbały o to aby reszta dowiedziała się co knują właśnie przeciw duchowi wiec same duchy rozpętały wojnę i nie odpuszczą już nikomu dlaczego domyśl się wszak mądry każdy jest masz głowę myśl one nie mają jej a od dawna wiedzą ze ludzie to wredne dziady i baby rzecz jasna chcą kasy i maja wszystkie gdzie w d... duch wielokrotnie potwierdza to ........................on/ona/ono a ciekawostka niech będzie dla ciebie to jak poluje na tych co wychodzą z ciała czatuje na nich sam uczył ich sam zawlecze do piekła i dawno powiedziały o tym ci ludzie ciągle wychodzą z ciała i jako dusze latają wiec poczekają aby dorwac co ich tak się kończy zabawa z duchami właśnie dlatego ile z was nauczył latania masa a ile z was teraz robi wszystko aby nie zabrał duszy a czy magia da coś czy egzorcyzmy dadzą coś popytaj tych co to mają magię jeszcze i nią szafują ile jest teraz warta wielkie g.....o u każdego a ile egzorcyzmy to samo jak wejdą wszędzie i potwierdzają to sami ludzie chcieli tego maja wszyscy to a to 1 słowo niech ci będzie wielką przestrogą do czego zdolna jest ta armia i nic jej nie powstrzyma to słowo respirator wysil mózgownice co ozn
« Wróć do tematów
Użytkownicy poszukiwali
  • nie moge sie zalogowac na poczte wyskakuje mi blad 1801
  • #1801 Bdny login lub haso
  • Bd 1801
  • poczta interia problem z logowaniem
  • bad # 1801
  • bad 1801
  • bd logowania do interii 20.10.2016
  • co oznacza bd 1801
  • poczta interia bd 1801
  • https://forum.interia.pl/blad-1801-przy-logowaniu-do-poczty-tematy,dId,2798880
Do góry strony: Błąd #1801 przy logowaniu do poczty