Błaszczak zaszczycił #Niepodległą (147)

Błaszczak zaszczycił #Niepodległą

Temat dotyczy artykułu: Błaszczak zaszczycił #Niepodległą

"W symbolicznym hołdzie dla #Niepodległa. W 100. rocznicę Odzyskania przez Polskę Niepodległości podjąłem decyzję o przeniesieniu swojego biura z ul. Klonowej do siedziby MON w al. Niepodległości. Dziś zaczynam służbę w nowym miejscu" - napisał na Twitterze minister obrony narodowej Mariusz Błaszczak. Hołd dla Niepodległej czy ucieczka przed Macierewiczem? - pyta "Rzeczpospolita".

Komentarze (147)

Dodaj komentarz

Napisał(a): ~Kasia -

Co to znaczy #Niepodległej? Po co te kraty przed Niepodległej?
Odpowiedzi (1)

Napisał(a): ~Halszka -

Dobre to panie Jasnokolnicki :) te edycje - hm oddaje to poziom głupoty tego rządu - zachowują się jak w czasach komuny gesty, poklask, i te wieczne obietnice, ach, och co to oni czego nie zrobią - oczywiście słowa które chce usłyszeć naród, powiedzą a potem, kto to będzie sprawdzał, kto pamietał, oj a jak pamięta i pyta to jedt wrogiem "narodu", konfidentem, zdrajcą i folksdojczem - czego to się nie naczyta - uszy więdną - obojętnie jak głupie obietnice - ach zbudujemy 2-4-6-10 okrętów podwodnych , czołgi, samoloty - pociągi pancerne - ponoć dobrze się kojarzą bo salonki takie mieli wielcy wieszcze to naród z mówcą może przez chwilę śnić sen p militarnej potędze - po co inna :) - no i będziemy potęgą - pokażemy temu "znienawidzonemu Niemcowi"" - tak, na marginesie do którego jeszcze za komuny co drugi Polak jechał zarabiać kto tylko mógł i tak jest do dzisiaj - ale co tam, można powyzywać skoro mamy taki poziom władzy i zachowują się jak pacjenci psychiatryka walczący w piaskownicy o karabinek zabawkowy - tylko Kraj, Polska, życie obywateli nie jest zabawą i nie powinien o tym decydować nikt szalony, chory z nienawiści i zakompleksiony z jeszcze większymi wyrzutami sumienia. Gdzie jest NACZELNY PSYCHIATRA TEGO KRAJU - CZY ON TEZ WYJECHAŁ DO NIEMIEC DO PRACY??????
Odpowiedzi (2)

Napisał(a): ~Rasputin -

Czyzby Antonio okablowal podsluchami caly obiekt Klonowa ?
Odpowiedź (0)

Napisał(a): ~Qo Vadis -

Czy wobec obrzydliwego ataku Polska dotrwa do 11 listopada czy będzie już Polin ? Dziwne zachowania niby polskiego rządu aż nadto mają charakter fałszywej flagi .
Odpowiedź (0)
Odpowiedzi (3)
Odpowiedź (0)
Odpowiedź (0)

Napisał(a): ~Nu da -

Najwyraźniej Antkowi gabinet w MON potrzebny jest do zacierania śladów tego co tam wcześniej nawywijał
Odpowiedź (0)
Odpowiedź (0)

Napisał(a): Gość -

Uciekł z" nawiedzonego" miejsca bo "duch" nadal tam jest ale głośno tego nie powie.Przypuszczam ,że "duch" zawsze tam będzie i tego budynku nie opuści .
Odpowiedź (0)
Dodaj komentarz