9
ppt
Ten temat ma:
  • Wyświetleń61
  • Odpowiedzi3
  • Ocen na +23
9 ppt ?

Blokowanie mojego komentarza w dziale KOBIETA (4)

pokaż odpowiedzi chronologicznie | od najwyższej oceny

Blokowanie mojego komentarza w dziale KOBIETA

Napisał(a): xyzt -

Czym tłumaczyć Interio fakt blokowania mojego komentarza w dziale KOBIETA ??? Niektórzy twierdzą, że powodem blokowania był wyraz JELEŃ. Czy to prawda??? Przypominam że to był artykuł o zwierzętach zagrożonych. Jeleń też należy do zwierząt. Więc o co chodzi??? Jeżeli to było powodem blokowana- to nie mam słów. Ostatnio zaczyna mnie Interia zaskakiwać i choćbyście mi dali 1000 minusów- to powiem że bardzo negatywnie. Zapewne i ten temat usuniecie oraz będziecie mnie jak dziś blokować za słowa prawdy. Za post nawet o zwierzętach. Doprawdy, nie mam już słów jak przykro mnie zaskoczyliście. Pamiętajcie też , że dobro wraca dobrem- zło złem. tak jest zawsze. Bardzo Wami rozczarowana- szczególnie po dzisiejszym dniu- xyzt. Zajrzę tu jutro. Jeśli chcecie coś mi powiedzieć - proszę bardzo. Jeśli mój post, czy posty będą skasowane- płakać nie będę. Tym dzisiejszym blokowaniem , podobno też łapek - tego nie wiem- przeszliście samych siebie. Mówię tak, jak mnie nauczono. Tak, tak- nie nie.
INTERIA.PL

Reklama

Re: Blokowanie mojego komentarza w dziale KOBIETA

Napisał(a): xyzt -

Cześć Przemysławie.
Dziwne to wszystko - fakt.
Powinno się przeczytać i przepuszczać jak nie ma nic takiego, co nie zgadza się z regulaminem.
Blokować z powodu podobno słowa jeleń??? Jak artykuł o zwierzętach???
Denerwuje to przyznam.
Nie wiem, o co tu chodzi i jak ten system działa.
Dziś widzę Twój wpis więc odpisuję.
Pozdrawiam Ciebie.
Do usłyszenia.
« Wróć do tematów
Do góry strony: Blokowanie mojego komentarza w dziale KOBIETA